GTA V problem z płynnością

crysi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam pytanie. Czy wy też macie problemy z płynnością w GTA V ? Bo ja mam dziwne lagi, ściny itp. Mam jeszcze pare gier typu Saint`s Row IV i one chodzą płynnie. O co chodzi z GTA V?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jakie ściny, jakie lagi? Można jaśniej?
GTA V wyciska ostatnie soki z current gen'ów i czasem zdaża się ,że coś chrupnie, lub doczyta jakieś textury.
Lepiej ponoć dvd2 nie instalować na hdd, tylko grać z płyty.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Podobno starsze konsole mają problem z GTA V

Wyprodukowane w latach 2006 - 2008 Xboksy mają poważne problemy z uruchomieniem GTA V.
~•• Masz starego Xboksa 360? Możesz nie pograć w GTA V
 

crysi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no mam normalne lagi. Ścina mi grę. tak jakby było mało fps`ów. Gram na TV 42 cali. Mam też stary tv kineskopowy i tam gra działa dobrze, choć i tak czasem się pościna. Mam przeróbkę RGH także muszę grać z dysku. Xbox wyprodukowany w 2012-09-jakiś tam dzień. Kupiłem go nowego ostatnio (jakoś tydzień temu). Czego to może być wina
 

crysi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jabar pisałeś że czasem coś chrupnie. Ja mam lagi cały czas
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jakie ściny, jakie lagi? Można jaśniej?
GTA V wyciska ostatnie soki z current gen'ów i czasem zdaża się ,że coś chrupnie, lub doczyta jakieś textury.
Lepiej ponoć dvd2 nie instalować na hdd, tylko grać z płyty.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
Dokładnie lepiej chodzi z płyty, można też próbować zainstalować 2 dvd na inny dysk. Na moim oryginale często gubi drogę, grając z płyty jest mniej lecz czasem na pól sekundy zatrzymanie. GTA V to wyzwanie na kończące generacji konsol

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
U mnie popyla aż miło. Pierwszą płytę czyli cały Content mam wgrany na dysk wewnętrzny a drugą płytę mam na dysku zewnętrznym 3,5 cala z obrotami 7200, w obudowie z osobnym zasilaniem.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie lepiej chodzi z płyty, można też próbować zainstalować 2 dvd na inny dysk. Na moim oryginale często gubi drogę, grając z płyty jest mniej lecz czasem na pól sekundy zatrzymanie. GTA V to wyzwanie na kończące generacji konsol

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
u mnie gra dziala bezproblemowo na DVD 2 zainstalowanym na dysku, jedyne lagi i to znaczace byly przy plywaniu po morzu ale tyle jak na tak dluga gre to mozna przebolec
 

Do góry Bottom