GTA V - pytania/problemy ODNOŚNIE ROZGRYWKI

nexus132

Użytkownik
Użytkownik
czy jeśli powtórze te misje poboczne z Lesterem dla Franklina to znowu będą te wzrosty na giełdzie?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Niestety nie.
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
wcześniej chyba już ktoś wspominał o tym, ale powtórzę. Powtarzanie misji daje nam tylko i wyłącznie możliwość poprawienia jej oceny, tzn czy dostaniemy za misję złoty medal. Żadnych innych korzyści z powtórki nie dostajemy.
Przed ponownym zagraniem misji gra tworzy save i po ukończeniu zadnia, wraca do stanu gry sprzed powtórki.
 

jagielloma

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy pytanie takie było, ale mam następujący problem. W misji Franklina, gdzie musi dostarczyć te samochody dla gościa od marihuany, przy drugim samochodzie Franklin mi się zawiesza. Próbuję odpalić samochód, ale nie odpala i później jest, że trzeba poszukać holownika. Po tym telefonie od tego gościa nie mogę ruszać się Franklinem. Mieliście coś takiego?
 

Damisss

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam mały problem, otóż, grając wczoraj miałem na mapce 2 misje odnośnie napadu tzn. jedna z batyskafem a druga od agencji FIB co się kradnie śmieciarkę, wcześniej przygotowałem wszystko do obu misji, ukradłem to co trzeba, i na mapie były te 2 misje(nie mówię to o misjach ze znakiem zapytania oraz zostawiłem sobie na koniec misje od Lestera dla Franklina), jako pierwsza na ogień poszła misja Trevora ta z batyskafem, wykonałem ją całą, ale okazało się że ikonka od misji FIB znikła, przełączałem się na wszystkie postacie jechałem w tamto miejsce gdzie zaczyna się misja Michaelem ale nic się nie aktywuje stoi tam tylko śmieciarka i holownik do których nie mogę wsiąść, rozumiem że gra się zbugowała, i muszę wszystko zaczynać od nowa? Misje należy przechodzić w jakiejś kolejności, aby to nie miało miejsca ponownie? Czy może da się to jakoś naprawić? Aha terapeutę Michaela też odwiedziłem i nic się nie zmieniło...
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zaliczył ktoś osiągnięcie Kifflom? Ja utknąłem po misji Przekazanie prawdy, z tym samolotem co trzeba było go odstawić na lotnisko. Po tym powinienem mieć zadanie gdzie trzeba przebiec 10 mil chyba, ale ono w ogóle mi się nie odkrywa. Grę mam ukończoną na 100%, zostało mi tylko dwa osiągnięcia, właśnie Kifflom. Ktoś wie jak to rozwiązać?
A drugie osiągnięcie to All's Fare in Love and War – Zakup Downtown Cab Co. (przedsiębiorstwo taksówkowe) i wykonaj prywatny kurs jako taksówkarz.
Jak wykonać ten prywatny kurs?
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Zaliczył ktoś osiągnięcie Kifflom? Ja utknąłem po misji Przekazanie prawdy, z tym samolotem co trzeba było go odstawić na lotnisko. Po tym powinienem mieć zadanie gdzie trzeba przebiec 10 mil chyba, ale ono w ogóle mi się nie odkrywa. Grę mam ukończoną na 100%, zostało mi tylko dwa osiągnięcia, właśnie Kifflom. Ktoś wie jak to rozwiązać?
A drugie osiągnięcie to All's Fare in Love and War – Zakup Downtown Cab Co. (przedsiębiorstwo taksówkowe) i wykonaj prywatny kurs jako taksówkarz.
Jak wykonać ten prywatny kurs?
nie wiem jak z kifflom'em, ale co do drugiego achika, to musisz czekać na telefon (lub sms, nie pamiętam)z firmy, w którym powiedzą, że mają jakiegoś vip'a do przewiezienia i czy chcesz się tym zająć osobiście. Wtedy się zgadzasz, dowozisz gościa tam, gdzie chce i gotowe.
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Krzysiek
Musisz wplacic 10000$ (2x5000) na rzecz Epsilonu i po jakims czasie wyskoczy Ci nowa misja.

P.S.
Nie 10 mil tylko 5 (~8km)
W ostatniej misji Epsilonu, tej z zawiezieniem kasy, radze zaraz po dojechaniu na miejsce ubic wszystkich i zwiac z kasa (wpadnie nam ~2mln $)

@Damisss

Sposoby na wykonanie napadu sa dwia ale tylko na jeden mozesz go wykonac, stad wnioskuje, ze jesli wybrales jeden sposob drugi automatycznie odpada...
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@Krzysiek
Musisz wplacic 10000$ (2x5000) na rzecz Epsilonu i po jakims czasie wyskoczy Ci nowa misja.

P.S.
Nie 10 mil tylko 5 (~8km)
W ostatniej misji Epsilonu, tej z zawiezieniem kasy, radze zaraz po dojechaniu na miejsce ubic wszystkich i zwiac z kasa (wpadnie nam ~2mln $)
Już dawno udało mi się to ukończyć, ale po bardzo długim czasie ta misja się dopiero odkryła
 
D

Deleted member 35128

Guest
Mam pytanie odnośnie zapisu gry i jej wczytywania.

W Single mam zrobione ok 60% gry. Zapisów gry mam oczywiście kilka (powiedzmy, że 1 gdzie mam właśnie 60%, inny gdzie mam 50%, jeszcze inny gdzie mam 35% -> przykłady).

Jak włączam grę, to nie wczytuje mi się ten najnowszy (tam gdzie mam najwięcej zrobione), tylko np. save z 35%.
Włączyłem sobie Social Club przez neta i tam też mam zrobione 35%, a nie ponad 60%..

Tutaj pytania:

1. Miał ktoś może podobny problem?
2. Jak zrobić, żeby gra wczytywała najnowszy save?
3. Ostatecznie - jak usunąć savy, tak żeby został tylko Autosave, i ten najnowszy (czy da się usuwać "pojedyńcze" savy?).
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nie odlaczasz czasem konsoli od pradu i nie kasuje Ci sie data?
 
D

Deleted member 35128

Guest
A nie odlaczasz czasem konsoli od pradu i nie kasuje Ci sie data?
Nie, nie odłączam.


------

EDIT.

Chociaż, ostatnio jakieś 2 razy nie miałem prądu w nocy.. Myślisz, że to chodzi? Nie zwróciłem uwagi jaka data na konsoli jest teraz, jak tylko będę w domu, to sprawdzę.
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@up
Sprawdz date savow rowniez. Ja tak mialem wlasnie gdy nie mialem pradu.

-----------------

Ja z znowu mam inny problem ktory mnie wkurza i to strasznie.

Mam orginala (95% gry ukonczone). Mam konto na social club, mam je podpiete pod xbox live. Wszystkie opcje - wysylanie zdjec (galeria), statystyki itp dzialaja na stronie social club normalnie wiec noe mam co do tego zadnych watpliwosci, ze konto jest zsynchronizowane z gra/konsola.



Ale nie dzialaja mi bonusy zwiazane z czlonkostwem social club, zaden - nie mam nowych fryzur, nowej broni ani nawet popupa w garazu o wyborze specjalnych fur, w tym przypadku Elegy. No nic nie dziala.

O co chodzi i jak to naprawic?

Pisalem juz do supportu tydzien temu i jeszcze kurde nikt sie nie odezwal :(

Probowalem juz odpinac (i podpinac na nowo) konto SC od konta XBL duzo razy, na stronie i w grze ale nic to nie zmienilo - dalej lipa.

P.S.
Co dziwne sterowiec (pre order) czy bonusy z Lifeinvador'a (znizki itp) dzialaly(ja) normalnie.
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Nie, nie odłączam.


------

EDIT.

Chociaż, ostatnio jakieś 2 razy nie miałem prądu w nocy.. Myślisz, że to chodzi? Nie zwróciłem uwagi jaka data na konsoli jest teraz, jak tylko będę w domu, to sprawdzę.
gra wczytuję save nie po ilości ukończonych % a po najnowszej dacie. Możliwe, że miałeś ustawioną aktualną datę przy powiedzmy 50% gry, nie miałeś prądu, co spowodowało reset zegara, przeszedłeś znowu kawałek gry i przy ponownym uruchomieniu, gra wczytuję ci save z najnowszą datą. Sprawdź jak z tym masz.
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No przeciez juz o tym pisalem. Nie rozpisywalem sie tylko bo wydawalo mi sie to oczywiste.
 

Damisss

Użytkownik
Użytkownik
Mój problem rozwiązało przeczytanie sms-ów na Franklinie, trochę to dziwne bo gra wymusiła na mnie wykonanie jednej misji dla Lestera (tych giełdowych) i po niej pojawiła się misja ze skokiem, ale teraz jeszcze mam pytanie, chce dalej wykonywać misje dla Lestera i czytając tutki jakie akcje kupować, dla kilku misji u mnie na giełdzie nie ma akcji danej firmy, rozumiem że są one na giełdzie online Baswaq? Jedynie udało mi się znaleźć dla ostatniej misji akcje firmy...
 

Sliker

Banned
Witam podczas gry robi się czarny ekran i reset gry. Czy to wina źle nagranej gry na pendrive czy może mój pendrive jest za wolny Pendrive Toshiba Hayabusa 16GB USB 2.0 *425790 D (3579116611) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.?
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Mój problem rozwiązało przeczytanie sms-ów na Franklinie, trochę to dziwne bo gra wymusiła na mnie wykonanie jednej misji dla Lestera (tych giełdowych) i po niej pojawiła się misja ze skokiem, ale teraz jeszcze mam pytanie, chce dalej wykonywać misje dla Lestera i czytając tutki jakie akcje kupować, dla kilku misji u mnie na giełdzie nie ma akcji danej firmy, rozumiem że są one na giełdzie online Baswaq? Jedynie udało mi się znaleźć dla ostatniej misji akcje firmy...
tak, część z nich jest na BAWSAQ, część na LCN. Wklejam listę jak inwestować robiąc te misje:
1-The Hotel Assassination: Buy BetaPharma (Bet on the Bawsaq) before the mission
2-The Multi Target Assassination: Buy Debonaire (DEB on LCN) before the mission ( some maxed at 300%)
3-The Bus Assassination:: Sell Vapid (VAP on the Bawsaq) before the mission but buy Vapid after the mission (i got a ~25% return) (someone maxed at 100%)
4-The Vice Assassination: Buy Fruit (before the mission FRT on Bawsaq I got ~145% return)
5- The Construction Assassination: buy GoldCoast (GCD on LCN) before the mission (max I got was around ~82%) (so far seem to be maxed around 80%)
 

marcino21ab

Użytkownik
Użytkownik
dlaczego za każdym razem jak chce dołączyć do misji, lmam komunikat, usługi sieciowe rockstar są chwilowo niedostępne, spróbuj później,,

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A masz wykupiona subskrypcje na konto gold?
 

Do góry Bottom