• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

GTA V wkrótce?!?!

Status
Zamknięty.

No kurka wodna, ile jeszcze można czekać? GTA IV i wszystkie dostępne dodatki mam już dawno zaliczone, zrobioną większość misji pobocznych i znalezione różne „znajdźki”. Dawajcie mi tutaj część piątą! Ale to już! Jeśli podobnie jak ja nie możecie się doczekać GTA V, to mam dla Was dobrą nowinę.

Rockstar i studio Take Two na razie nie udzieliły oficjalnych informacji, jednak mamy pewne podstawy ku temu, by sądzić, że GTA V może być bliżej niż dalej. Otóż jakiś czas temu w Australii studio Take Two zgłosiło pewną grę (o tajemniczej nazwie 000A) do wyznaczenia jej kategorii wiekowej.

Tytuł oceniono na odpowiedni dla osób po 15. roku życia – ze względu na „przemoc, brutalność, nawiązania seksualne, czarny humor i nawiązania do używania narkotyków”. Wypisz wymaluj Grand Theft Auto, prawda? No właśnie. Tego do końca nie wiemy. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości ktoś puści parę z ust. Tymczasem czekamy, czekamy!

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie rozumiem tego całego hype'u na gry od Rockstara i Take Two. GTA, RDR i LA Noire to dobre gry (LA podejrzewam, że też będzie dobra), ale wg. mnie to gra, jak każda inna, nie wprowadzające nic innego. Kolejny, nudny sandbox, w którym jeździsz i zabijasz bez większego powodu. Od Vice City ta seria nie jest już taka fajna. Zagram w tą grę, ale nie czekam na nią, jak dziewica na rozdziewiczenie, jest mnóstwo innych genialnych gier, które wnoszą COŚ NOWEGO do tej branży.

Myślę że nie jest to GTA V chociaż bardzo bym chciał . Równie dobrze może być to nowe RDR lub inna wogóle gra . Gdybac można w nieskończoność

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem tego całego hype'u na gry od Rockstara i Take Two. GTA, RDR i LA Noire to dobre gry (LA podejrzewam, że też będzie dobra), ale wg. mnie to gra, jak każda inna, nie wprowadzające nic innego. Kolejny, nudny sandbox, w którym jeździsz i zabijasz bez większego powodu. Od Vice City ta seria nie jest już taka fajna. Zagram w tą grę, ale nie czekam na nią, jak dziewica na rozdziewiczenie, jest mnóstwo innych genialnych gier, które wnoszą COŚ NOWEGO do tej branży.
Dziewice, akurat nie czekają na rozdziewiczenie ;F

Bo GTa trzeba lubić, i to jest dla takich fanów serii jak ja.
Swoją drogą pewnie na E3 zapowiedzą, i na święa uderzą do sklepów.

Dynia470

Użytkownik
Użytkownik
A ja nie rozumiem jak GTA, moze byc dla kogos zwykla gra :p Tez sie juz nie cierpliwie bo chetnie bym ujrzal nowa czesc, chociaz dalej katuje IV :D

GTA od 15-stu lat w Australii... Chyba nie dodali jeszcze krwi ;).

IMO wole czekać na oficjalne potwierdzenie, niż kierować się takimi plotkami. Do tego opisu pasuje mi 70% gier w jakie kiedykolwiek grałem...

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
GTA nie jest zwykłą serią. To już pewne wydarzenie w świecie gier. Napewno dla fana.
Plotki , ploteczki....ciąg dalszy. Ostatnia szansa na wyjście kolejnej części tej zacnej serii jeszcze na tą generację konsol to tegoroczne E3...

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla mnie GTA to prawie jak religia :) każdą cześc przeszedłem z zapartym tchem minimum 2 razy, dla GTA IV kupiłem X360, a dla LCS i VCS kupiłem PSP :) czekam i czekam na chodźby na najmniejszego newsa o nowym GTA i ciągle nic, a tu nagle TAKI temat na forum :D czytałem na jakimś zagranicznym forum, że panowie z R* robili pomiary w metrze w Londynie, nie wiadomo po co, może tylko po to by umieścic tam reklamę z napisem ' V ' a może tam będzie się działo nowe GTA :)

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie GTA to prawie jak religia :) każdą cześc przeszedłem z zapartym tchem minimum 2 razy, dla GTA IV kupiłem X360, a dla LCS i VCS kupiłem PSP :) czekam i czekam na chodźby najmniejszego newsa o nowym GTA i ciągle nic, a tu nagle TAKI temat na forum :D czytałem na jakimś zagranicznym forum, że panowie z R* robili pomiary w metrze w Londynie, nie wiadomo po co, może tylko po to by umieścic tam reklamę z napisem ' V ' a może tam będzie się działo nowe GTA :)
Jesteś chyba największym fanem GTA z tego forum , he , he... ale to jak najbardziej w porządku! Mam podobne do Ciebie opinie nt. tej serii.
Od GTA 2 , od którego zacząłem swoją przygodę z tą serią , jest to dla mnie już coś dużo więcej niż zwykła gra. Taki obiekt kultu;) Uwielbiam tytuły od Rockstara! Jeśli jakieś GTA wychodzi to automatycznie jest pierwsze bez kolejki do kupna. Dla GTA IV kupiłem X360 i ciągle w nie gram ( a nawet zacząłem przechodzić ponownie). Ta gra ma coś niezwykłego w sobie. U mnie gra w nią nawet siostra 14 letnia jak i brat 24 letni i każde z bananem na twarzy...
Ciekawe jakby przenieśli akcję do Londynu , jednak ja obstawiam Vice. Piękne , słoneczne Miami!

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Nie powiem, ucieszyłbym się gdyby to była prawda:)

Do autora-jak przenosisz newsa żywcem z grrr.pl,to byś chociaż podał źródło,co :D ??
przepraszam, zapomniałem, już dodałem.

Ja także czekam z niecierpliwością na GTA V jak i na nowe 'Red Dead'. Gry od Rockstara to zawsze coś nowego, świeżego, niezapomnianego. Wiem wiem, że z Xbox'ów 360 i PS3 ciężko o lepszą grafikę niż ta z GTA IV i RDR, ale mam wieeelką nadzieję, że przynajmniej zrobią nową wersję silnika RAGE. Ta fizyka w GTA IV to coś niesamowitego, mam nadzieję, że w GTA V będzie jeszcze lepiej!
Czekamy!

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
raz do autora, wielki trud - ctrl c, ctrl v z grry.pl jak juz ktoś zauważył, dwa - nie wydaje mi się, żeby gta było ocenione przez pegi na 15+ ...

raz do autora, wielki trud - ctrl c, ctrl v z grry.pl jak juz ktoś zauważył
I co z tego? Przecież każdy tak robi! Od pisania newsów specjalnie dla naszego forum mamy 'Newsmanów' ! Przeglądam wiele portali o grach, i akurat tym newsem chce się podzielic z wszystkimi z tegoforum, bo uważam że jest to ważna informacja. Na przyszłośc nie zachowuj się jak dzieciak i będzie ok, chyba że jakieś kompleksy masz.

Status
Zamknięty.

Do góry