1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V (x360)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xbox360g, Sierpień 28, 2013.

1. xbox360g

xbox360g Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kamionka
    Chciałbym kupić GTA V na mojego xbox360 ale mam obawy że konsola tego nie pociągnie. Ale wszystkie gry jakie mam chodzą bardzo dobrze bez zacinek i lagów. Nie chcę wywalić 200zł w błoto i dlatego się was pytam czy będzie mi chodzić bez ścinek i takich innych. Jedynie w GTA IV jak szybko przez drogę lub most to gra troszeczkę wolniej chodzi ale po zwolnieniu wszystko jest płynnie i to wcale nie przeszkadza. Czy macie też coś takiego w GTA IV. I jak z tym GTA V kupić preorder czy czekać na premierę i po niej kupić? A czy jak gra by mi się zacinała to mógł bym ją zwrócić kupując przez allegro? Bo jak dobrze pamiętam to jest 14 dni na zwrot.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. MerkuryyyPL

MerkuryyyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czemu konsola miałaby nie pociągnac to zamknięty sprzęt bierz śmiało będzie chulac aż miło

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    807
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czy ty przypadkiem nie sprzedajesz xklcoka? co za głupi temat czy pociągnie?

5. xbox360g

xbox360g Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kamionka
    Dobra do zamknięcia. Już kupiłem :D za 199,98zł z przesyłką.

6. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konsola to nie PC. Jak tworzą grę pod konsolę to poniżej 30 FPS nie powinno zejść (w tych zaawansowanych grach, w mniej wymagających powinno być 60 FPS). Wyjątkiem jest może kilka gier na PS3 (np. Mass Effect 3), z którym programiści sobie po prostu nie poradzili.

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4005
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kosz

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

1 osoba to lubi.

Wczytywanie...

Poleć forum