GTA4??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawid2402

Świeżak
Świeżak
czy ktos wie kiedy wkoncu sie pojawi gta4 premiery sa ciagle przekladane??
 

mariopoznan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA4??

Witam!!!

Z tego co mi wiadomo to premiera GTA 4 zostala przesunieta na blizej nie okreslony termin wiosna 2008 :)Generalnie Rockstar przesunelo GTA bo rzekomo musi dopracowac produkt itp sytuacja analogiczna do tego co bylo z San Andreas tez przesuwali terminy.Z GTA to jak z Gran Turismo date ktora poda wydawca praktycznie zawsze jest przesuwana pare razy ;)Pozdrawiam Mariusz
 

Assan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

A ja cos slyszalem ze termin to marzec 15 czy jakos tak ale wiecie co warto nawet czekac do marca 2009 ::) Opalca sie.Bedzie Wielki Chicior Na Maksa Mam taka nadzieje i mam nadzieje ze nie z****ą gry bo wkoncu tytyl ten zobowizuje do czegos :mad: bo jak z****ą to wyjdzie <<<<tylko>>>><<< :mad: :mad:>>>
 

jabar24

Banned
Użytkownik
Odp: GTA4??

Okładka GTA 4
Polecam oblukać :)

http://www.gametrailers.com/player/28354.html
 

Assan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

Nieladny link!! Oklatka tez daj co swietnego!! Jaki zajefajny link z czym ekstra z ga4!! Jak cos takiego jets :D
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

http://youtube.com/watch?v=zwp3HEwA1oM

New filmik :D Move Up, Ladies.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

To tylko moje wrazenie czy z trailera na trailer grafika jest coraz gorsza?
 

D-JOK

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

Mi tez tak sie wydaje
 

Shadow99

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA4??

Grafika w GTA nigdy nie była ważna :D. Najważniejsza jest grywalność :p
 

Assan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

W gta chodzi o siekac siekac krasc przechodzic misie mordowac .................
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

Też właśnie zauważyłem że coraz gorsza grafika... na ostatnim filmiku grafika na poziome SA ..
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

Moze i nie byla, ale nie cierpie jak producenci wypuszczaja podrasowane materialy...
 

Assan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

Jezu Graliscie w GTA?? W tej gze grafa niejest najwazniejsza!! :mad: Tuchodzi o siekac siekac krasc przechodzic misie mordowac ............
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA4??

No niby tak ale gta się zmieniało mało pod względem graficznym raczej pod względem wielkości miasta i kliku bajerów. Teraz potrzeba coś nowego bo po przejściu gta 3 i VS to san andreas było już bardzo nudne.
 

wordbatata

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

Moim zdaniem Gta 4 bedzie podobne do poprzednich czesci (obym sie mylił) lecz nie ma co ukrywac gra jako jedna z nielicznych ma mozliwosc robienia czego sie chce ;) stawiam ze gra tak czy siak odniesie sukces
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

Ja tam mam nadzieje ze bedzie naprawde realistyczna - jakis system chowania sie w czasie strzelaniny, 2 kule i padasz, paly ktore musza cie szukac w okolicy w ktorej cie widziano itp.
 

lk47

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA4??

25 kwietnia 2008 chyba ;)
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA4??

Nie chcę zapeszać, ale jestem nieco pesymistycznie nastawiony do nowego GTA. Poprzednie serie były bardzo udane, choć w San Andreas nie odczułem już tego klimatu rodem z Vice City czy GTA III.
Denerwuje mnie to, że gra, o której tak naprawdę jeszcze nic nie wiadomo, zostaje zapowiadana najlepszą grą ostatnich kilku lat.
Teraz nie robi się takich gier jak kiedyś. Szczególnie jeśli chodzi o kontynuacje serii, które odniosły sukces. Taką serią jest Grand Theft Auto, którego świetność skończyła się na Vice City. Uruchamiając po raz pierwszy San Andreas nie byłem tak podekscytowany jak swego czasu VC. Szczególnie dlatego, że obecnie gry mijają się raczej z zapowiedziami (PES 2008, wspomniane SA czy NFS: ProStreet) i zawodzą nas już po pierwszym uruchomieniu.

Wracając do samego nadchodzącego 'hitu':
- Podobno po zamachach na WTC 11 września 2001 wprowadzono zakaz robienia w grach latania samolotami nad Nowym Jorkiem. Akcja gry ma rozgrywać się właśnie w NY, więc zostaną chyba tylko śmigłowce (lub nie).
- Obszar, po którym będziemy się poruszać został pomniejszony i usunięto wszelkie tereny pozamiejskie (imo smaczkiem San Andreas były właśnie wioski, lasy czy pustynia). Według zapowiedzi miasto będzie odwzorowane bardzo dobrze, ale co nam (jako Polakom) po tym, skoro w większości przypadków Nowy Jork możemy oglądać tylko na zdjęciach...
- Mam nadzieję, że poprawią dźwięki, bo np. strzelanie w SA nie przynosiło mi jakiejś specjalnej frajdy. Ryk silnika ulubionych samochodów też nie był fajny.
- Można by w końcu zmienić model zniszczeń (w Mafii jest dużo lepszy niż w SA, a popatrzcie na daty wydania obu gier)
- Czemu gdy wsiadamy do jakiegokolwiek samochodu silnik od razu jest uruchomiony i czemu prędkości samochodów są tak beznadziejnie odwzorowane (zbyt duże przyspieszenie, często zbyt mała prędkość maksymalna)?

Nic więcej mi nie przychodzi do głowy, a nie będę nad tym rozmyślał, bo jestem zmęczony i wg mnie nie ma nad czym.
Nie grałem w żadne GTA na konsoli, więc napisałem swoje wrażenia odnośnie PC.
 

simiii

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA4??

G--------T-------A 4

Pojazdy...
Pojazdy jakimi przyjdzie nam sterować to: samochody, motory, helikoptery, łodzie, pociągi (?), czyli to czym mogliśmy poruszać się we wcześniejszych odsłonach serii. W IV znajdziemy między innymi: sedany, samochody sportowe, motory wyścigowe, jachty, łodzie sportowe, jeepy, vany, ciężarówki, pikapy... Tym razem kradzież samochodów została bardziej wysmakowana, ponieważ jeśli będziemy chcieli "pożyczyć" od kogoś wóz będziemy musieli wybić szybę łokciem (po prostu), bądź majstrować przy zamku.

Bronie...
Tak jak we wcześniejszych częściach serii GTA, tak w IV będziemy mieli różne rodzaje broni. Jak na razie wiadomo o: SMG, Micro SMG, 9MM, AK-47. Nie zabraknie także wyrzutni rakiet RPG. Prawdopodobnie w grze nie będzie sklepów z bronią AmmuNation teraz będziemy mogli szukać broni po różnych zakamarkach lub zamówić broń od handlarza z Jamajki, Jakuba, który posiada bronie różnej maści. Twórcy gry nie zapomnieli o celowaniu, które będzie teraz manualne oraz automatyczne, przy celowaniu manualnym kamera osadzi się na ramieniu Nikola.


Nad Grand Theft Auto IV pracuje sztab ludzi, ok 150. Więcej niż np. nad GTA: Vice City (120) więc należy się spodziewać dobrych rezultatów z ich pracy. Powiedzmy sobie szczerze: Jest na co czekać, jeżeli mamy konsolę, lub wypasionego kompa i gruby portfel. Największym plusem będzie zapewne grywalność, grafika którą mieliśmy już okazję zobaczyć i miejmy nadzieję soundtrack. Czy na pewno sprawdzą się słowa "Things Will Be Diffrent" tego dowiemy się zapewne już niedługo.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA4??

Będzie multi?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom