GTAIV o jakim nie śniło się nawet Rockstar

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Xavaris

Banned
Rockstar robi świetne gry, nigdy nie są to jednak najładniejsze tytuły pod słońcem. Niektórym graczom fakt ten trochę przeszkadza i sami dopieszczają ich produkcje. GTAIV po fanowskich szlifach wygląda tak, jak pewnie będzie wyglądać GTAV, albo i nawet nie.



Gdybym poniższy filmik zobaczył bez żadnych napisów i objaśnień z miejsca pomyślałbym, że mam do czynienia z materiałem z GTAV. Albo i VI, bo grafika ociera się o fotorealizm. Jak się jednak okazuje jest to tylko GTAIV na sterydach, napędzane fanowskim modem iCEnhancer. Najnowszy, już niemal skończony update 1.2.5 wprowadza szereg graficznych fajerwerków. Wrażenie robią też licencjonowane (stworzone przez innych modderów) fury.

Hayssam Keilany, twórca iCEnhancer, przygotował materiał prezentujący swoje dzieło a akcji. Nic tylko podziwiać. Albo i grać, szczegóły znajdują się na gta4-mods.com.


Źródło : GTA 4 engine mod looks gorgeous; latest update adds cloudy weather | Joystiq
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Cos mi sie wydaje, ze zatrudnia ich do rockstar :D
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Tak właśnie ma wyglądać GTA V!
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
No to się chłopaki postarali :D chciałbym zagrać w takie gta :D
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
No, no... wygląda baaardzo ładnie ;) Oby GTA V takie im wyszło ;]
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Wole teraz nie wlaczac GTA IV bo sie rozczaruje grafika jaka jest :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Trzeba ściągnąć i obadać :D Jeszcze jakby modele postaci poprawili to można kolejny raz fabułę przejść :D
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Myślę, że twórcy gier (nie chodzi mi tylko o Rockstar) bez problemu osiągali by taką grafikę w grach, ale myślą też o graczach. Większość graczy ma komputery, które dzisiaj, 3 lata po premierze, mają problemy z uciągnięciem GTAIV na full detalach, a co dopiero w 2008 roku.

Ciekawi mnie, jak jest w cut scenkach, mógł je pokazać. Mógłby też napisać, jaki ma sprzęt.

Jedyne, co razi w oczy to te samochody, widać, że one minimalnie unoszą się nad ziemią, widać białą poświatę pod kołami, źle to wygląda. Mógłby poprawić sam sposób prowadzenia samochodów, żeby miały twardsze zawieszenie (mówię o samochodach sportowych).
 

albert1312

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe czy wypuszczą to również na X360 ;)
 

mietek52

Użytkownik
Użytkownik
W takie gta to można zagrać :)
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Nie pokazali modelu zniszczen samochodów... czyżby jakaś lipa z tym była?
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Chyba każde GTA było modowane. Pamiętam jak wgrywałem nowe auta do SA - to było coś. Ten mod do GTA 4 wyszedł im pięknie, tylko szkoda, że prawdopodobnie nie ujrzy światła dziennego na konsolach. Pozostaje PC...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Łał jestem pod niesamowitym wrażeniem ;O
Nowy Jork jak prawdziwy :D
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
Cos pieknego o czym konsolowcy moga prawdopodobnie tylko pomarzyc;) Chcialo by sie zagrac ;)
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Wow..wygląda fenomenalnie ! Przez chwilę wogle zapomniałem że to gra ! :D
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze troche i takie beda ;)
 

Perzon

Użytkownik
Użytkownik
Szału nie ma, grafika owszem jest piękna ale co z tego jak auta (te modowane) nigdy nie będą wyglądać jak powinny.. tu dodatkowo wyglądają jak by latały nad asfaltem
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Szału nie ma, grafika owszem jest piękna ale co z tego jak auta (te modowane) nigdy nie będą wyglądać jak powinny.. tu dodatkowo wyglądają jak by latały nad asfaltem
Ależ malkontent z ciebie : )
Fakt, wygląda cudnie, tylko jaką maszyna trzeba do tego mieć ? Skoro zwykłe gta tnie się na dobrym sprzęcie
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Szału nie ma, grafika owszem jest piękna ale co z tego jak auta (te modowane) nigdy nie będą wyglądać jak powinny.. tu dodatkowo wyglądają jak by latały nad asfaltem
Na pierwszej scenie też mam takie wrażenie :(
 

Perzon

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie starczyło by żeby do GTA IV wrzucić fury z Midnight Club Los Angeles i już by była super gra :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom