GTAV-Gra się wyłącza w pierwszej misji...

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Ma ktoś save po pierwszej misji?Bo gdy jadę Franklinem samochodem w pierwszej misji wywala mi błąd--Gra zostałą uruchomiona ponownie z powodu problemow z urzadzeniem do zapisu, na ktorym zainstalowano gre--Proszę o pomoc.
Dodam jeszcze że dvd1 wgrałem na pendrive a dvd2 wypaliłem na płytę Verbatim nagrywarką ihas 124b..Proszę jeszcze raz o pomoc ;)
A tak na marginesie..Zapraszam do swojej grupy fanów Dragon Ball'a ;) http://xboxforum.pl/groups/fani-dragon-ball-175/
 

QudelzinPL

Banned
Użytkownik
to moze sprobuj dvd1 nagrac na plyte. moze to cos da ?
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
to moze sprobuj dvd1 nagrac na plyte. moze to cos da ?
ehh..Aktualnie nie posiadam żadnej płyty aby to nagrać...
Ale mógłby mi ktoś podbrudzić swój save z gry//moje gg--22317223..jakoś sie dogadamy ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie to nic nie da....
Masz za wolny pendrive (odczyt, zapis i gra nie wyrabia).
 

QudelzinPL

Banned
Użytkownik
ehh..Aktualnie nie posiadam żadnej płyty aby to nagrać...
Ale mógłby mi ktoś podbrudzić swój save z gry//moje gg--22317223..jakoś sie dogadamy ;)
ja mam za duzo, 30 misji na 69, jak mowi wlasciwie Seth za wolny pedrive.
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
Nie to nic nie da....
Masz za wolny pendrive (odczyt, zapis i gra nie wyrabia).
Mam także dysk podpięty od komputera i także to wyskakuje...on powinien chyba dać rade rozumiem żeby pendrive nie dał rady ale dysk od komputera...
A można zmienić gdzies ten ,,odczyt, zapis,,aby gra dawała rade z zapisem?
 

CiNoLs

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj przedmuchać i podpiąć pendrive'a pod drugi slot przy xbox'ie, ja miałem tak samo i mi pomogło, od tamtej pory żadnych błędów nie ma.
 

ArabGirl

Dziewczyna
Dziewczyna
Użytkownik
Najlepiej sprawdz jaka predkosc odczytu ma Twoj pendriva.
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej sprawdz jaka predkosc odczytu ma Twoj pendriva.
A jak się to sprawdza .??...Teraz próbuje z dyskiem od komputera i robiłem tak jak komentarz wyżej żeby przedmuchać USB więc wiozłem przedmuchałem i nic...Proszę o pomoc aby działało mo na tym dysku albo na pendrive ponieważ nie mam pieniędzy na zakup dysku HDD do konsoli...

Mam takie same pendrive Kingston DT 100 G2 (8GB) dvd1 mam podzielony na 4pary jak każdy chyba jeden part mam wrzucony do pierwszego pendrve nie jestem zalogowany więc gra mi sie nie zapisuje....Więc czemu nadal wyskakuje mi tan błąd??Gra zostałą uruchomiona ponownie z powodu problemow z urzadzeniem do zapisu, na ktorym zainstalowano gre...Błagam pomocy ;(

może masz za mało wolnego miejsca ??
wyłącz autosave w grze i zobacz czy da się zrobić szybki zapis korzystając z telefonu
w pierwszej misji nie mam jeszcze telefonu tylko tyle co na początku aby uruchomić bombę a tak to nie mam ;(
 

dadas123456789

Użytkownik
Użytkownik
może masz za mało wolnego miejsca ??
wyłącz autosave w grze i zobacz czy da się zrobić szybki zapis korzystając z telefonu
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
może masz za mało wolnego miejsca ??
wyłącz autosave w grze i zobacz czy da się zrobić szybki zapis korzystając z telefonu
To jest dopiero początek gry gdy jadę Franklinem pierwszy raz samochodem więc jeszcze nie mam telefonu..Miejsca na dysku mam dużo a pozatym formatowałem go już 3 razy ;(
Może coś innego..

Przy pierwszej misji nie mam jeszcze telefonu ;( miejsca mam dużo i formatowałem 3 razy pendrive ;(
może coś jeszcze da sie wykombinować?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

strus311

Świeżak
Świeżak
Podpinam się pod temat mam to samo, musi być na to jakiś sposób ;)
 

QudelzinPL

Banned
Użytkownik
No nie wiem, jedyny sposob to nagranie na plyte dvd1.
 

strus311

Świeżak
Świeżak
Nagrałem na płyte dvd1 i przy instalacji stanęło na 2gb potem zgrałem na pendriva wszystko ładnie pięknie i teraz jest problem z cd2 - błąd ze szmatką. Zastanawiam sie czy nagrać jeszcze raz cd2 bo mam tylko jedną płyte w tej chwili. Ale może miał ktoś to samo i to inaczej rozwiązał. Ja w każdym razie próbuje dalej ;)
 

lipek112

Świeżak
Świeżak
ja mam taki san problem. tylko ze grałem już 3 dni, przeszedłem 46% bez żadnego problemu i dzis przy odpalaniu wyskoczył ten błąd. jakieś propozycjr co to może być?
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
może masz za mało wolnego miejsca ??
wyłącz autosave w grze i zobacz czy da się zrobić szybki zapis korzystając z telefonu
1miejsca mam dużo ;P wyłączenie auto save nic nie daje! nie mam jeszcze telefonu to dopiero początek gry .
 

artuuro

Użytkownik
Użytkownik
Jakimi sposobami nagraliście to DVD1 oraz DVD2? Zwykłą nagrywarką, jesli tak to z burnedmaxem czy bez? Jeśli ihasem to z rew. B?
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
Jakimi sposobami nagraliście to DVD1 oraz DVD2? Zwykłą nagrywarką, jesli tak to z burnedmaxem czy bez? Jeśli ihasem to z rew. B?
Dvd 1 nagralem na pendrive za pomaca poradnika na stronie. ..a dvd2 wypalilem na verbatima ihasem124b...a wyskakuje blad ze coś jest cos z zapisem...zna ktos sposub aby nie trzeba bylo kupowac dysku hdd.?
 

artuuro

Użytkownik
Użytkownik
Bardziej pytanie kierowałem do strusa, co do Twojego to nie mam pewnosci, lecz tak jak wcześniej mówili pewnie jest problem z prędkością zapisu/odczytu. Weź od kogoś dysk do xboxa i spróbuj z nim. Np. od kolegi z którym wymieniałeś się grą. ;)
 

lipek112

Świeżak
Świeżak
o ile mi wiadomo niestety nie da sie przerucac save'ow miedzy profilami. Chyba ze jest na to jakis sposob.
 

Do góry Bottom