GTAV-Gra się wyłącza w pierwszej misji...

Micek16

Świeżak
Świeżak
Podpinam się do tego tematu, mam dokładnie ten sam problem! Tylko ja mam problem na początku gry (fabuła) czyli napad na bank i gdy mam zdetonować drzwi, gra się wyłącza i wyskakuje mi ten problem, że mam zmienić centrum zapisu gry i zainstalować jeszcze raz grę ! Próbowałem na wiele sposób, Nic nie działa. A i ja mam zgrane Na dwóch płytach (Verbatina) i podłączam dysk przenośny TOSHIBA 320GB. I nadal nic!!! Pomocy :(
 

haker789

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie pomocy...Te forum jest chyba aby komuś pomóc??proszę o pomoc bo mam taki sam błąd wypaliłem tak samo jak kolega w temacie tylko tyle że ja mam dysk HDD 20gb podpięty do konsoli i ten sam błąd//Pomocy..
 

Seavolv

Użytkownik
Użytkownik
Chyba któraś aktualizacja naprawia ten błąd z wywalaniem po pierwszej misji, ewentualnie gdzieś na forum ktoś dawał save gry gdzie zaczynało się bez konieczności przechodzenia pierwszej misji, ewentualnie sciągnąc inny obraz
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Chyba któraś aktualizacja naprawia ten błąd z wywalaniem po pierwszej misji, ewentualnie gdzieś na forum ktoś dawał save gry gdzie zaczynało się bez konieczności przechodzenia pierwszej misji, ewentualnie sciągnąc inny obraz
Albo kupic oryginala :) Sorry chlopaki ale jak wam nie dziala to pretensje mozna miec tylko i wylacznie do siebie takie moje zdanie
 

haker789

Użytkownik
Użytkownik
Sorki ale pominięcie 1 misji nic nie da pobrałem save ok 15% i gdy jeżdżę po mieście wywal mi ten błąd..Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł jak to naprawić??Proszę o pomoc ;)
 

Micek16

Świeżak
Świeżak
Użytkownik: @Seavolv Dał moim zdaniem najlepszą radę :) ! Nie jest to błąd gry, pendrive,dysku, lecz twórców to oni nam wprowadzili ten problem. Jak sami mówili Obiecują, że poprawią ten błąd, nie wiem czy poprawili, ale powinni. Bo nie tylko piraci mają ten problem, lecz użytkownicy, którzy mają orginałkę, tak jak ja.. Wystarczy poczekać i zaktualizować. Sam miałem problem.. no, ale trzeba TYLKO czekać na aktualizację ;)!
 

haker789

Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik: @Seavolv Dał moim zdaniem najlepszą radę :) ! Nie jest to błąd gry, pendrive,dysku, lecz twórców to oni nam wprowadzili ten problem. Jak sami mówili Obiecują, że poprawią ten błąd, nie wiem czy poprawili, ale powinni. Bo nie tylko piraci mają ten problem, lecz użytkownicy, którzy mają orginałkę, tak jak ja.. Wystarczy poczekać i zaktualizować. Sam miałem problem.. no, ale trzeba TYLKO czekać na aktualizację ;)!
Noo a kiedy wyjdzie ta aktualizacja. ??A jeśliby juz wyszła podrzucił by ktos link do pobrania bo nie mam neta w konsoli :)
 

Do góry Bottom