Gwarancja używanego xbox'a 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

roszej

Świeżak
Świeżak
Witam,

Wczoraj pisałem, może niektórzy czytali temat odnośnie problemów z uzywanym Xboxem, którego kupiłem w Anglii. Przeczytałem pare tematów odnośnie gwarancji i postanbowiłem zarejestrować xboxa. Okazało się że nie był jeszcze rejestrowany i wyświetliło mi, że gwarancja jest do 16 lutego 2010 roku. Jako że ma problemy z odczytem płytek do chciałbym wysłać go na gwarancję.

Czy potrzebny jest dowód zakupu ?

W jaki sposób zgłosić naprawę, jak kliknąłem na stronce żadanie naprawy to wyskoczyło że mam jakieś dane edytować bo sie coś nie zgadza. o Co chodzi?


A taki komunikat mi wyskakuje, pod spodem są moje dane adresowe
Wprowadzone informacje o kliencie są niezgodne z istniejącym adresem. Aby kontynuować żądanie, przejrzyj dane i wykonaj jedną następujących czynności:
Edytuj informacje o kliencie , aby zmienić pierwotnie wprowadzone dane
Skontaktuj się telefonicznie z pomocą techniczną , aby porozmawiać z pracownikiem działu pomocy technicznej i zakończyć realizację zlecenia.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jeżeli nie masz dowodu zakupu to gwarancja jest od daty produkcji 2 lata + 3 lata na RROD i E74

Najlepiej zadzwoń i tam zgłoś konsolę do naprawy ;)
 

Versor

Świeżak
Świeżak
Nie potrzebujesz dowodu zakupu.

Edytuj swoje dane w profilu na aktualny adres zamieszkania (będzie on wykorzystany do zwrotu konsoli z gwarancji), ustaw kraj na PL (z tego konta już nie będziesz mógł korzystać z golda, w przyszłości utworzysz sobie nowe konto, chyba że wprowadzą golda w Polsce).

Zgłoś przez stronę uszkodzenie, opisz problem.
Dostaniesz maila potwierdzającego zgłoszenie, później jeszcze maila z UPS odnośnie listu przewozowego do wydrukowania i potwierdzenie nadania. Zapakuj tylko konsolę (bez dysku, pada i innych akcesoriów). Przekaż kurierowi i czekaj na maile informacyjne.

Ja jak miałem pad grafiki to w sumie od wysłania do powrotu konsoli minęło 1,5 tygodnia.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
ze wszystkim co powyżej się zgadzam tylko jak napiszesz maila do micro$oftu to dostaniesz maila zwrotnego żeby do nich zdzwonić :) więc nie kombinuj tylko dzwoń od razu
 

roszej

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedzi, ale jeszcze jedna sprawa, o które dane im chodzi? Moje dane nie zgadzają się z istniejącym adresem ? A czy jest taka opcja że ktoś już wcześniej zarejestrował tego xboxa ? czy możliwe abym potem ja mógł zarejestrować na siebie to samo urządzenie?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
według instrukcji którą dostajesz wraz z zakupem - nie ma takiej możliwości
,ale pani na infolinii nie stwarza żadnych problemów i możesz zarejestrować na siebie ,
chodzi o twoje dane adresowe oraz imię nazwisko ,telefon ,email - muszą być prawdziwe :)
o paragon się nie pyta ,ale musisz jej podać numer seryjny konsoli
połączenie jest bezpłatne więc dzwoń - nie bój się :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Chodzi pewnie o dane podane do rejestracji na Xbox Live ;) Spokojnie mi też tak wyskakiwało a jest wszystko ok
 

roszej

Świeżak
Świeżak
No to dla zamknięcia tematu napiszę, że konsolę wysłałem i po 8 dniach otrzymałem zupełnie nową. Dziękuje Wam za pomoc. Pozdrawiam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom