Gwarancja używanego Xboxa

ckman1973

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich, mam zamiar kupić używaną konsolę Xbox one, kupiona została całkiem niedawno, sprzedawca posiada gwarancję od sklepu, natomiast nie została zarejestrowana na stronie Microsoftu. Moje pytanie jest więc następujące: czy jeśli zarejestruję konsolę po jej zakupie na stronie MS, jak długo będzie trwać gwarancja? Czy jest to jakoś określone przez producenta konsoli?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gwarancję będziesz miał ważną 2 lata od daty zakupu konsoli przez tego sprzedawcę, od którego kupujesz. Pisząc po polsku 2 lata od daty na paragonie.
 

ckman1973

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
okej, a na podstawie czego rejestruje się konsolę na stronie MS?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Numeru seryjnego

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
Witam. Podepnę się pod temat, również kupiłem używanego xboxa i po zarejestrowaniu go na stronie M$ widzę że jest na niego gwarancja do 26 listopad 2016 :) tylko niestety nie mam żadnego dowodu zakupu i nie wiem czy w razie czego(odpukać) będę miał ważną gwarancję czy trzeba posiadać paragon?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie musisz mieć paragonu jak jest zarejestrowana na stronie xbox.


Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
No to czyli mam gwarancję do 26 listopad 2016? Fajnie dzięki

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Tak.
Nie wiem kiedy konsola zostala kupiona przez pierwszego wlasciciela.
Moze data na paragonie była by dłuższa niż okres gwarancji ale bez paragonu nic nie wyczarujemy

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
Spoko jak jest jeszcze rok ponad gwarancji to dobre i to bo myślałem że bez paragonu nic mi z gwarancji

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom