Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Chciałem się dowiedzieć ile osób wysyłało konsole do M$ po jej przerobieniu bez uszkodzenia plomby.

Zastanawia się czy znów konsoli nie przerobić (poprzednia padła) ale chciałbym zatrzymać gwarancje.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Z tego co ludzie pisza na forach to bardzo wielu tak robi (i czesto sie to udaje), nikt ci nie powie "ilu", aczkolwiek zawsze istnieje ryzyko, ze M$ przeswietli konsole i wystawi pokazny rachunek.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Brat czy kolega przea chyba zapłacił. Jego spytaj.
 

Kerju

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

cux napisał:
Z tego co ludzie pisza na forach to bardzo wielu tak robi (i czesto sie to udaje), nikt ci nie powie "ilu", aczkolwiek zawsze istnieje ryzyko, ze M$ przeswietli konsole i wystawi pokazny rachunek.

Witam

Ale kiedy wystawiaja mi ten rachunek ( ile to moze byc z 4 banki?) to nie musze przyjac konsoli tak?
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Kerju napisał:
cux napisał:
Z tego co ludzie pisza na forach to bardzo wielu tak robi (i czesto sie to udaje), nikt ci nie powie "ilu", aczkolwiek zawsze istnieje ryzyko, ze M$ przeswietli konsole i wystawi pokazny rachunek.

Witam

Ale kiedy wystawiaja mi ten rachunek ( ile to moze byc z 4 banki?) to nie musze przyjac konsoli tak?
Chyba 500 i płacisz kurierowi.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Kerju napisał:
Ale kiedy wystawiaja mi ten rachunek ( ile to moze byc z 4 banki?) to nie musze przyjac konsoli tak?
No tak, jak kurier Ci ja spowrotem przywiezie i bedzie rachuneczek to odbierac nie musisz. ;) No ale tak jak pisalem, wielu po przerobce (nawet z wgranym iXtreme) odsylalo na gwarancje, a Ci naprawiali. Ryzyk fizyk.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

To było tak, mój kumpel robił flash, zrąbała mu się konsolka wgrał orginalny soft oczywiście plomby nie tknięte więc zrobiliśmy reflash do orginalnego klucza, wysłał konsole i po 8 dniach przyjechał kurier z rachunkiem.. i tak się skończyła zabawa a konsola jak ******* była tak została nadal a rachunek trzeba było zabulić :mad:
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

To lepiej nie ryzykuje.
gierki trochę drogie ale co zarobie wole to niż martwić się przed każdym włączeniem.

niby mam falcona ale to i tak za duże ryzyko.

Ps.

mówią ,ze ps3 jest mniej awaryjne a koledze 3 raz padł napęd blue-ray :D
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Tak mniej awaryjne ;) Wiesz że po ostatniej cudownej aktualizacji firmwara padło ponad 20% konsol :D a ile napędów już padło to się nie dowiemy niestety .
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Qurcze dalej się zastanawiam czy przerobić :mad:

Ilu osobom z was padła falcon ??

Szukam tez osoby z Śląskiego która by przerobiła konsole z napędem benqu bez zrywania plomb.
Najlepiej ktoś z okolic bielska białej
 

karmel6

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Ja mam przerobionego Xbox'a Arcade ale benq. Plomba... ja plombę mam naklejoną na papierku. Konsoli sam nie przerabiałem bo się bałem. Ale jak ujrzę diody śmierci, chyba kupię sobie zestaw do otwierania i sam wgram orginalny sterownik. Koleś który mi przerabiał, nagrał mi na płycie więc będę musiał się tylko nauczyć jak ją rozebrać. A potem naklejam plombę i wysyłam do M$. Mój rekord grania na konsoli bez przerwy wynosi.... nie, wcale nie dużo... tylko 2 godziny (no co? GTA 4 to fajna gra). Zazwyczaj to usiąde sobie, pogram 40 minut i wyłączam. Mam nadzieję że konsola szybko mi nie padnie. I tak długo zbierałem kasę na nią. A zresztą dziwne że M$ naprawia przerobione konsole. Ja na allegro widziałem naprawy diod za ok. 200 zł. Więc chyba wole odrazu tam wysłać konsolke niż do M$ i zapłacić 500 zł. Pożyjemy, zobaczymy... niedługo nowy dashboard... gdzieś czytałem że możliwe będzie mniejsze wydzielanie ciepła... ::)
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

a kiedy wychodzi ten nowy dashboard??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Jesień.
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

szkoda ze nie wyjdzie teraz
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Wlasnie dobrze, ze nie wyjdzie teraz, maja trooche czasu na ewentualne poprawki i zorganizowanie wszystkiego (XBL). Wole poczekac, niz dostac cos w stylu 2.4 jak PS3. Poza tym to za niecale dwa miechy.
 

Fokuz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Cux czy nie masz takich trochę dziwnych przeczuć, że będziemy musieli czekać na ixtreme nowe ? :D
 

Vegan

Banned
Użytkownik
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

Ja przerobiłem konsole u kolesie, nie zerwał plomby, nagrał klucz na CD, więc mam to poczucie "pewności", choć zapewne gdyby *puk**puk**puk* się zepsuła to raczej sprzedaje ją w %^&$ (a dlatego, ze miałem już 2 RROD'y z wersją CORE). Teraz mam arcade i bardzo ładnie śmiga, szczególnie, że potrafie grać na niej ze 12h i nic :)
 

tehCarlos

Świeżak
Świeżak
Odp: Gwarancja z M$ a przeróbka konsoli

FanXbox2 napisał:
a kiedy wychodzi ten nowy dashboard??
Na to wygląda że w listopadzie
Info: http://xboxonline.pl/newsy,czas_aktualizacji,7236.html
 

Do góry Bottom