1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Krakoos, Listopad 13, 2016.

1. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    220
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon

W wątku tylko opinie!

Ogrywa to ktoś? Bardzo mało graczy i ciężko znaleźć przeciwnika.
    Spędziłem przy Gwincie w Wiedźminie 3 mnóstwo czasu, ale tutaj to już inna bajka.
    Po pierwsze prawie każda karta oprócz swojej nominalnej siły ma dodatkowe właściwości. Najbardziej można to odczuć grając Potworami, ale pozostałe frakcje też ostro dają zaskoczyć. Można być w kurniku i już witać się z gąską, a tu nagle bum i gość ma mnóstwo punktów a ja z pustą ręką. Póki co wygrałem dopiero 2 partie. Zdobywanie zasobów na kupno kolejnych kart idzie więc jak krew z nosa. W oficjalnej wersji z pewnością mikrotransakcje będą decydować o sile naszych talii.
    Najważniejsze to poznać właściwości wszystkich jednostek, bo przypadkowe kładzenie kart na nic się nie zda. Każde zagranie musi być konkretną odpowiedzią na wyjście przeciwnika.
    Wydaje mi się, że twórcom udało się ograniczyć do minimum element losowości. Oczywiście, trochę uśmiech Fortuny może pomóc, ale w dużej mierze liczą się taktyka, oraz rozpoznanie kart.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kobe_x

kobe_x Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tu też jest miodzio. Chociaż dużo trudniej, na lvl 10 mam w miarę talie ogarnięta, ale jest kilka konfiguracji z którymi zawsze przegram. Szczególnie z talia potworów.

4. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    89
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja gram na PC - w sumie to najlepszą metodę na stworzenie silnej talii jest skoncentrowanie się na jednej, sprzedanie wszystkich pozostałych kart (łącznie z tymi głównymi, dowódcami, za których jest najwiecej punktów) i inwestycja w mocne karty swojej ulubionej talii - ja wybrałem potwory i toczyłem sporo dobrych pojedynków - często wygranych, czasami przegranych jeśli "karta" nie siądzie ;) świetna gra ;)

5. Tincu

Polubienia:
    89
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie wiem czy sobie kupisz, bo z tego co wiem to ta gra ma być free to play :) Ja się zapisałem x czasu temu i załapałem się na wersję na PC - gra mi się naprawdę fajnie, potrafi wciągnąć :D

6. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    481
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dokładnie! Free to play ;) To może jakieś beczki polecą ;)
    Ja chciałem sobie pograć ale wysyłając teraz zgłoszenie nie ma szans dostać klucza. Na szczęście istnieją dobrzy Janusze i za kilka zł można dorwać klucz :)

7. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Malo ludzi gra na xboxie w bete ja pograłem trochę sprawdziłem gra się fajnie i może byc ciekawa gre dla relaksu i odskoczni od innych tytułów AAA .Ma to jakąś date premiery w ogóle ?

8. Tincu

Polubienia:
    89
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ma wyjść w przyszłym roku :) Co jakiś czasa zdarza mi się widzieć przy nicku gracza tekst że ktoś gra z xboxa, więc są ludzie co dostali klucze na One'a :)

9. arturab

arturab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    gra się przyjemnie, narazie grałem tylko królestwami północy, sądzę jedynie, że może szybko się znudzić, zobaczymy jak będzie wyglądać wersja finalna

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1188
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Znudziła mi się po 2h grania

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

11. vip

vip Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dziś jest duży upgrade gra jest super mam 70 level ale po upgrade spada do 10 luks sprawa

12. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    376
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Jarosław
    Dziwnym trafem dostałem kod do bety przez konto M$, choć nigdy i nigdzie się nie rejestrowałem. Mimo wszystko doceniam, gra jest wciągająca dla kogoś takiego jak ja, który w Wiedźminie 3 przy samym gwincie przesiedział wieeele godzin. Tutaj wszystko zostało poddane liftingowi, różnorodność kart jest znacznie większa, szpiedzy nie są już pewną wygraną, mikrotransakcje nie wpływają na jakość rozgrywki. Ogółem fajna gierka, z chęcią bym zobaczył ją w wersji mobilnej :)

13. axell

axell Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Gra jest dosyć trudna, albo ja po prostu jej nie rozgryzłem, na razie ostro dostaję po tyłku w trybie single, na multi raz grałem i nie było lepiej

14. Pagan

Pagan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki uprzejmości kolegi Pluto26 mam betę i ja :) wczoraj wessało mnie na 4h, są jeszcze braki typowe dla Bety ale jak dla mnie miodzio :)

wysłane gołębiem pocztowym

Ostatnia edycja: Marzec 26, 2017
  15. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2990
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czy po odpaleniu bety jest jakiś samouczek grania w gwinta? Bo, że tak powiem nie ogarnęłam tej gry grając w wiedźmina i olewałam każde gry w gwinta to może teraz bym się nauczyła w to grać...no o ile ta beta jest po polsku? :p

16. Pagan

Pagan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest i dla ułatwienia może być w PL

wysłane gołębiem pocztowym

kuleczka91 lubi to.
  17. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    376
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Jarosław
    Samouczek jest i to dosyć dokładny, gra w założeniu ma być przystępna nawet dla tych, którzy nie grali w Wiedźmaka ;) Gra wystartowała mi się w języku angielskim, samouczek odpala się jeszcze przed głównym menu i żeby przejść go po polsku trzeba było pominąć, zmienić język i odpalić samouczek ponownie z pozycji menu (można przechodzić dowolną ilość razy).

kuleczka91 lubi to.
  18. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    481
    Punkty za osiągnięcia:
    63

@kuleczka91@kuleczka91 tylko miej świadomość, że gwint w Wiedźminie 3 jest dużo prostszy (mniej rozbudowany).

Jeżeli chodzi o granie w sieci to można sobie wybrać przeciwnika? Np. zagrać z kumplem?

19. rafu_007

rafu_007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mnie osobiście od gry już na wejściu odrzuciła oprawa graficzna w niczym nie przypominająca gwinta z wiedźmina 3.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum