HOT! Hakerzy ponownie zaatakują PSN oraz Xbox Live w święta? Grupa Phantom Squad zapowiada atak!

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nie bedziesz mi mowil jak spedzac swieta...o_O
Tak jak mowilem, serwery co najwyzej beda wylozone na kilka godzinek... sprawdzcie sobie ich twitter przeciez to jakas parodia jest a nie ¨hackerzy¨ jezeli w ogole mozna ich tak nazwac.
A pewnie że nie będę mówił, w końcu te bzdury od 20 lat ktoś ogląda w kółko skoro lecą w TV. W roli rozjasnienia wyraziłem swoje zdanie na dany temat...a to różnica.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Mi tam obojętne jak wyłącza serwery na kilka dni to pogram w gry z singlem jednak jak widzę wypowiedzi wyżej ze święta są od spędzania z rodzina to smutne ze widzicie ta rodzinę tylko w święta :) Kto chce niech gra w święta a kto inny niech siedzi z rodzina .
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
A pewnie że smutne 4000 km i tylko w święta się widzimy...luzna dygresja

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Popieram działania Hakerów, Święta są dla rodziny a nie dla konsoli :) Kurcze taka akcja mi się marzy Black Christmas i wyłaczenie XBL i całego internetu na całe święta :)
Teraz poważnie płakał nie będe bo jak wyżej pisałem Święta dla rodziny nie dla konsoli i nie nie rozumiem że ktoś ma tylko w święta wolne i chce pograć
Shout Down all internet on Christmas :) .
 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To zacznij od siebie, wylacz sobie internet i swiec przykladem. Ja od lat olewam boze narodzenie, ktore dawno odeszlo od swoich korzeni. Nie ma to nic wspolnego ze swietami, ot marketingowa hucpa jak Halloween czy inne walentynki.
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zrobiła się moda na hejt Kościoła i bycie "ateistą" a tu naraz Święta są dla rodziny itp.. Nie każdy obchodzi święta (w tym ja) i chciałby sobie w tym czasie zagrać jako że pracuje w branży która nie ma wolnego ale w tym okresie jakoś idzie to wolne dostać.


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
I kończąc dyskusje, bo zaraz nastąpi jakaś kłótnia, niech każdy święta spedza tak jak chce z rodziną, padem w ręku czy po prostu na odpoczynku. Wszystkiego dobrego.
PS. Czekajcie na Mikołaja ;)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
pierwszą str przebrnąłem, drugiej już mi się nie chciało... nvmd
@kuleczka91 co Ty tu gadasz że święta się spędza z rodziną? każdy niech sobie spędza je jak chce... jeden z rodziną, inny ma rodzinę na co dzień a wolne i czas żeby pograć dłużej tylko w święta, inny w ogóle nie ma rodziny, jeszcze inny (tak jak np. ja) ma możliwość rozplanowania tak sobie świąt żeby pobyć trochę z rodziną, a resztę czasu ograć i wszyscy wokół niego, łącznie z nim będą happy ;)
wypowiadanie zdania "święta są dla rodziny" w tym konkretnie temacie jest jakieś takie... egoistyczne... ignoranckie imo :(
atakowanie ddos w takie dni dotyka najbardziej graczy, korporacje stracą trochę szmalu na tym i zapomną.... sqrwysyństwo i lvl'owanie własnego ego, pozdrawiam pedałów którzy chcą nam (graczom) uprzykrzyć święta :) ...palcem środkowym :finger:
 
Ostatnia edycja:

Fiutex

Banned
Użytkownik
Świeżak
To jest jakiś żart z tym hakerstwem ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@JaZz grasz codziennie na konsoli, jak w jeden czy dwa dni nie pograsz to nic Ci się nie stanie ;) Zapomniałam, że jak człowiek jest od czegoś uzależniony to nie potrafi sobie znaleźć innego zajęcia, tylko siedzi i marudzi z nadzieją, że zadziała :p Mnie to tak na prawdę pika kto w jaki sposób spędza święta. Ja wyraziłam tylko własną opinię. A jak je spędzisz to mnie to tak na prawdę nie interesuje, co innego gdybym te święta spędzała z Tobą wspólnie :D
 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@JaZz grasz codziennie na konsoli, jak w jeden czy dwa dni nie pograsz to nic Ci się nie stanie ;) (...)Mnie to tak na prawdę pika kto w jaki sposób spędza święta.
Pomijajac wewnetrzna sprzecznosc... jak pika, to nie wiem czemu w kolo macieju powtarzasz swoja opinie.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pomijajac wewnetrzna sprzecznosc... jak pika, to nie wiem czemu w kolo macieju powtarzasz swoja opinie.
Bo opinię mogę wyrażać jaką chcę i Tobie nic do tego. Ja napisałam co uważam, a to co Ty i inni zrobicie to mnie pika. Ja patrzę z perspektywy siebie, a nie Ciebie i innych ;)
 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Coz, Twoja opinia tj. zalozenie ze ktos powinien badz nie powinien robic pewne rzeczy w danym okresie. Jako ze Ty w dosc arbitralny sposob stwierdzasz co kto przezyje, nie biorac pod uwage wielu czynnikow do ktorych nie masz dostepu, ta opinia nie jest tylko Twoja opinia- wyglaszasz stwierdzenia odnoszace sie do ogolu (dodam ze wyglaszasz je kilkukrotnie, nie rozumiejac prostych analogii ktora dostarczyli Ci inni uzytkownicy)
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie xboxlive to popijawa z znajomymi, tego nie shakuja:)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Chyba ze wjada wam psy na chate i zaliczycycie lag serwera tak zwany dołek:)
Ewentualnie zerwanie łącza w postaci zgona:)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Panowie i Panie i po co te spuszczanie ??? Nie Będzie XBL na święta to gracze znajdą sobie inny sposób na nie. Jedni spędzą święta na pogaduszkach z rodziną , inni zaś pójdą na pasterkę z kolegami :), jeszcze inni bedą grać offline w gry singleplayer. Osobiście mnie nie przeszkadza że nie bedize xbl bo to mi szczęścia nie przynosi że jest xbl. Fajnie jest z kimś pograć ale to nie mój wyznacznik szczęścia i spełnienia. Zamiast tu się wykłucać to raz raz pomóc rodzicom i żonom( mężom) przygotowywać jadło na święta no lajfy jedne :) PozdRo i PyRsk .
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chyba ze wjada wam psy na chate i zaliczycycie lag serwera tak zwany dołek:)
Ewentualnie zerwanie łącza w postaci zgona:)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
psy to mogą sobie co najwyżej wjechać windą... im się nie otwiera, nikt Cię nie nauczył? :facepalm:
:smuggrin::smuggrin::smuggrin:
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Chyba że zapijesz się w trupa...wtedy raczej trzeba otworzyć:-D

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Wywalanie z xbl juz jest . między 16 za 17 wywaliło mnie cztery razy. Znajomych też wywalało przynajmniej raz jak obserwowałem.
Także na razie live działa - może to taki przedsmak tego co będzie hehe .
 

Do góry Bottom