Half - Life 3 na Source Engine 2 niespodzianką Valve?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Czy wkrótce poznamy nowe przygody Gordona w Half-Life 3?
W ostatnim czasie w sieci huczy od plotek i spekulacji na temat tego, jaką to niespodziankę szykuje Valve na tegoroczne targi E3. Doliwy do ognia dolała redakcja serwisu VG247, która twierdzi, że studio pokaże światu nową wersję silnika Source i działającego na nim Half-Life’a 3.Wszystko zaczęło się od anulowania prezentacji poświęconej Portalowi 2 i zastąpienia jej tajemniczą „niespodzianką”. W weekend natomiast pojawił się obrazek sugerujący, że będzie nią długo oczekiwany Half-Life 2: Episode 3, czemu bardzo szybko zaprzeczył prezes Valve,Gabe Newell.Tym razem swoje trzy grosze dołożył serwis VG247. Redakcja serwisu, powołując się na informatora, który pragnie pozostać anonimowym, donosi, że wielką niespodzianką Valve jest… silnik Source Engine 2. Możliwości engine’u miałyby zostać zaprezentowane na przykładzie…Half-Life’a 3.Jeśli się dobrze zastanowić, scenariusz taki rzeczywiście jest całkiem możliwy. Ostatnia wersja silnika Source powstała w 2004 roku i obecnie technologia ta trąci już trochę myszką. Choć deweloperzy starają się, jak mogą, by wycisnąć z engine’u ostatnie soki, niewątpliwie jego nowa edycja by się przydała. A przecież poprzednie wersje silnika były prezentowane właśnie na przykładzie kolejnych odsłon Half-Life’a. Co zamyka koło i każe sądzić, że Half-Life’a 3 jest bliżej, niż moglibyśmy się spodziewać...
źródło Silnik Source Engine 2 i Half-Life 3 wielką niespodzianką Valve na targi E3? / CD-Action online
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo, że w każdej nowej części z nowym numerkiem będzie inny silnik, ale wątpie by tak nazwali nowy silnik chyba, że po prostu będzie to ulepszona wersja Source, a nie rewolucja wśród silników.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
To już jest raczej bardziej niż pewne, Ameryki nie odkryli. No bo co innego. Valve ma świadomoś że gdyby pokazali jakiegoś L4D albo inne DLC to by się tylko ośmieszyli. DAWAĆ FREEMANA!!
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
vagner dobrze gada, polać mu! ;D Pisałem już w innym temacie, co o tym myślę. Nie ma innej możliwości niż HL3 ;p
 

Litwin95

Banned
Oooo przydał by się nowy Half-Life. Klimat tej gry pasi mi w 100%.
Ciekawe co potrafił będzie Source Engine 2. W HL 2 fizyka była bardzo przyzwoita. :)
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
W HL 2 gdy wyszedł to fizyka nie była przyzwoita, była nieziemska ! Jak wysiadłem z pociągu to przez dobrych kilkanaście minut bawiłem się rzucaniem butelkami itp. :D
 

Tebcio1122

Świeżak
Świeżak
Błagam żeby to była prawda.
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Oby to była prawda. Bardzo liczę na nowy silnik od Valve który złoi konkurencje.
Jeżeli ta plotka okaże się prawda to będzie to murowany faworyt na grę E3.
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm... może dlatego odwołali prezentacje Portal 2 ponieważ sama gra będzie na tym silniku i stwierdzili że wolą najpierw zaprezentować sam silnik i Half Lifa niż Portal 2 :>
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już dawno nie było nowego halflife pora na zmiany :D
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale zamieszka z tym Valve teraz :D
Już tylko kilka dni i się przekonamy co to tak naprawdę jest :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom