Halo 3 drugą październikową grą w akcji „Games with Gold”

p1teReq.

Użytkownik
Użytkownik



To jest jakiś właściciel Xboksa 360, który w Halo 3 nie grał?


Jeśli taki mimo wszystko się znajdzie, a na dodatek ma konto Gold, to 16 października powinien być najszczęśliwszą osobą na ziemi. Właśnie wtedy hit Bungie - wydany w 2007 roku - zastąpi Might & Magic Clash of Heroes i będzie gotowy do pobrania na Xbox Live.

Halo 3 zostało zapowiedziane przy ogłoszeniu akcji, więc teoretycznie obecnością gry w "Games with Gold" zaskoczeni nie jesteśmy. Pytanie, czy możemy być z niej zadowoleni. Tak jak wspomniałem we wstępie, Halo 3 to przecież jeden z ważniejszych tytułów dostępnych na Xboksie 360 i można podejrzewać, że większość właścicieli tego sprzętu w niego zagrała lub chociaż miała z nim kontakt. Czy właśnie takimi grami Microsoft powinien odwdzięczać się za kupno abonamentu Gold? Ja mam wątpliwości.

A Wy?


źródło: •• Halo 3 drugą paĹşdziernikową grą w akcji „Games with Gold”
 

Shiniox

Użytkownik
Użytkownik
Pff... 95% już w to grało...
Więc dla mnie bezużyteczne ;p
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Dlatego ja inwestuje w PS+ i w tym miesiącu mam Far Cry 3 :p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

p1teReq.

Użytkownik
Użytkownik
A Microshit jak zwykle rozpieszcza swoich użytkowników hahaha. Co to kur** ma być? Gry sprzed 6 lat?

Patrząc jakie ekstra gry serwuje Sony swoim graczom to mi żal **** ściska...
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie zobaczyli że nikt nie przedłużył abonamentu i chcą dać "hit" tej konsoli. Poza tym:

-Halo 3 na Allegro 14zł.
-Miesiąc abonamentu na Allegro 17zł.

Tyle mogę pokazać M$ -> ./.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ps+ na samym poczatku tez bylo lipne
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Bo nie miało konkurencji. Microsoft ma porównanie co serwuje Sony i powinien próbować ich przebić albo chociaż im dorównać. A tak to może najwyżej wywołać uśmiech politowania.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
No no no, jest postęp.
Vegas z 2006 teraz Halo z 2007 może się szarpną i następny gniot będzie z roku 2008....
 

mafey

Użytkownik
Użytkownik
Przeczytajcie dokladnie na dole strony . GwG gry do 90 zl

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Przeczytajcie dokladnie na dole strony . GwG gry do 90 zl
Po tytułach to powiedziałbym że do 15zł.
 

mustangx

Banned
Czego by nie dali i tak narzekacie. Ja na przykład w halo 3 jeszcze nie grałem i bardzo się cieszę, że je wreszcie wypróbuję.
zgadzam się.

Tapnięte z es dwójki!
 

Do góry Bottom