Halo 3, Halo Wars i Fable 2 - wymienię...

perduto

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie.

Posiadam gry HALO 3 i HALO WARS -> zakupione wraz z konsolą -> Xbox z edycji HALO. Konsolę odkupiłem od kolesia po 3 miesiącach, ja już ją mam prawie kolejne 3 miesiące. W Halo 3 zagrałem jeden raz, Halo Wars nawet nie włączyłem. Nie ruszają mnie takie gry. Gra Halo 3 i Halo Wars są w jednym pudełku, więc je mogę wymienić tylko jako jedność.

Drugą grę którą dostałem wraz z zakupioną konsolą jest FABLE 2. W grę zagrałem wczoraj, by zobaczyć co to w ogóle jest, ale także mnie nie urzekła i po 15min gry wyłączyłem.

Tak więc gry były praktycznie nieużywane. Poprzedni właściciel nie miał dostępu do internetu, więc konsola nie była nigdy włączana do usługi xbox life. Płyty z grami nie mają żadnych zarysowań.


Gry wymienię najlepiej na Assassin`s Creed 2. Ale rozważę także inne propozycje.
Szukam gry SID MEIER`S PIRATES, więc także mógłbym oddać którąś z moich z tą grę...

Czekam na propozycje
Pozdrawiam
 

Kubillos

Banned
Feble 2 za
AC 1 i dynasty warriors 5
 

zum51

Banned
Halo 3 za Skate 2
 

Pallaacze

Użytkownik
Użytkownik
fable po polsku? jak tak to dam gta 4
 

perduto

Użytkownik
Użytkownik
Napiszcie:

Kubillos - w jakim stanie jest to AC 1?
Pallaacze - w jakim GTA4? Fable2 mam z polskimi napisami. Nie było innej polskiej wersji. Więc chyba o to Ci chodziło.

Jeżeli nie pojawią się inne propozycje, odezwę się do któregoś z Was...

Zum51, jeżeli chodzi o Halo, to tylko wymienię obie gry Halo - czyli 3 i Wars, gdyż one są w jednym pudełku - taka edycja dedykowana. 2 gry w 1 pudełku.

Jakieś inne propozycje?
 

Do góry Bottom