Halo 3 i długie loadingi

mcbialy1

Użytkownik
Użytkownik
witam.mam taki problem

jak wlaczam gre PIERWSZY raz od wylaczenia konsoli (wiecie o co chodzi) i chce grac dalej kampanie (robie RESUME SOLO GAME) to ten loading jest bardzo ale to bardzo dlugi.jeszcze nigdy sie z tak dlugim nie spotkalem.natomiast nastepne wczytywania trwaja normalnie

jak skoncze gre wylacze konsole i nastepnym razem znowu zaczne gre to znowu PIERWSZY loadin jest baaardzo dlugi

tez tak macie?:) o co chodzi :) ?
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
zgrałeś grę na dysk? Czytałem na necie jak wypowiadał się twórca Halo3 że po zgraniu na dysk wystpuje problem długiego ładowania. Dzieje się tak dlatego że sama gra, zanim jeszcze pojawiły się opcje zgrania na dysk, i tak z niego korzystała podczas grania. Teraz po instalacji na dysk jest on obciążany podwójnie i wydłuża czas ładowania. Problem powinien zniknąć jak zaczniesz grać nie z dysku, a z płyty.
 

mcbialy1

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie gram z plyty.nie zrzucam na dysk.i wlasnie nie wiem dlaczego tak jest...

i zawsze TYLKO PIERWSZY loading sie tak dlugo wczytuje...


tez tak macie?
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
ja mam dziwna sprawe przy checpointach i loadingach podczas gry - gra gubi mocno framerate i jest okolo 1-2 sekundowa zawieszka, strasznie to przeszkadza - moze to kopia zle nagrana jest bo ma tzw smuge i troche rys...
 

mcbialy1

Użytkownik
Użytkownik
a z loadingami masz wszystko w porzadku?ten pierwszy jest bardzo dlugi czy normalny?

prosze o odpowiedzi osoby ktore graly w kampanie halo 3 :)

bo nie wiem w czym tkwi blad:)
 

nimnul

Świeżak
Świeżak
Mam oryginalne Halo 3 i raz tak się trafiło, że etap długo się ładował. Odkąd gra zainstalowana jest na dysku, problem się nie powtórzył. Płyta nie ma rys, jest w stanie idealnym więc widocznie ta gra tak poprostu ma. Może path do wersji 1.2 pomoże?
 

czeski24

Banned
Użytkownik
dziwna sprawa bo np taki F.E.A.R był o wiele wczesniej niz Halo 3(a gra działa idealnie z dysku jezeli chodzi o loadingi) wiec nie wiem co ma tu stweirszenie ,,Dzieje się tak dlatego że sama gra, zanim jeszcze pojawiły się opcje zgrania na dysk, i tak z niego korzystała podczas grania''
 

Vookash

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj sformatować dysk. Wchodzisz w ustawienia konsoli, pamięć najeżdżasz na dysk i dajesz kombinacje YXXLBRBXX. Naciskasz tak. Może pomoże.
 

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
ja mam dziwna sprawe przy checpointach i loadingach podczas gry - gra gubi mocno framerate i jest okolo 1-2 sekundowa zawieszka, strasznie to przeszkadza - moze to kopia zle nagrana jest bo ma tzw smuge i troche rys...
mialem oryginalne teraz mam kopie i tez tak jest ;] jest to po prostu wina gierki w halo 2 tez tak jest
 

AizeNSL

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nie ma na to rady ta gra po prostu tak ma ;) Ja mam to samo, szczerze mówiąc nie odczułem też różnicy z zainstalowaną na dysku grą.
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie. jest jeszcze jedna sprawa, która mnie zastanawia :)
Mianowicie podczas pierwszej misji jest moment kiedy Master ma jakieś wspomnienia.. Pokazuje mu sie obraz na niebiesko itp. Przed tym motywem gra zwolnila dosc ostro(moment spadania ze skały..), podobnie jak przy tych checkpointach.. To normalne? Bo nie wiem czy kopia jest dobra.. a nie mam plyt czystych, by przegrac. Wiecie jestem graczem co lubi grac spokojnie wiedząc, że wszystko śmiga poprawnie, a nie chce zajechać napędu ;) z góry dzięki za pomoc. No i btw czy takich momentów w grze będzie więcej?

pozdrawiam
 

Paviano

Banned
Użytkownik
1. Gra zawsze się wczytuje dość długo gdy włącza się 1 raz kampanię (gdy konsola była restartowana itp. a nie od początku całą :p )

2. Podczas wspomnień gra ma spowolnione tempo, a przy checkpointach nic się nie dzieje.
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ixQ-TEei_VI&feature=related[/YOUTUBE]

6:21 dokładnie. No u mnie troche bardziej przycieło.. aczkolwiek to znaczy, że to normalne. Może to przez mój napęd. Np czasami po śmierci ekran zamarza na 2-4 sekundy. Trzeba bedzie przegrac.

pozdrawiam
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Ja tu nie widzę żadnej przycinki...
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
wlacz HQ i przyjzyj sie. Gra mocno zwalnia na 3-4 sekundy. W prawdzie ja mam pierd*** na tym punkcie, bo ponoc niektorzy ludzie sa bardziej na to wyczuleni ;)
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Ja tych spowolnień w ogóle nie mam. Nawet na oryginalnym Halo mi normalnie chodziło.
 

Marian186

Użytkownik
Użytkownik
Też tak miałem.Gra nie może być zgrana na twardym dysku konsoli,to problem zniknie. :) :) :)
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Nie posiadam dysku twardego ^^
Obawiam sie ze to kopia, bo w niektorych levelach po smierci obraz zamarzal na 3 sekundy. W innych zas w ogole. Wiec nie wiem.. No ale gra dobra to przejde nawet na takiej kopii .
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
ja mam dokładnie tak jak twórca tematu.
 

Paviano

Banned
Użytkownik
#Angoleiro jakbyś miał dysk twardy to byś chyba miał problem z głowy, bo w GTA jest podobnie tylko, że bez HDD tekstury znikają.
 

Do góry Bottom