HALO 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
elo
jestem jakos w pierwszych misjach HALO 3, jechalem autkami (pierwszy raz) i chwile dalej mam rozwalic taki czolg? cos takiego co strzela taki niebieska kula + maszynowka
.. i tu moja prosba o pomoc - jak ja mam to zniszczyc? zabilo mi wszystkich kompanow a potem mnie i tak pare razy az dalem sobie spokoj.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HALO 3

Tylko nie zaczynaj wypowiedzi od "elo",dobra?!
1Nie autko tylko Warthog.
2.jest wiele prostych sposobow na rozwalenie Wraith
-podbiegamy i wrzucamy granat do wlazu
-ostrzeliwujemy go z Miniguna na Warthogu(ewenualnie prowadzimy Warthog,a marines na pace odwala za nas robote)
-strzelamy czym popadnie rzucajac granaty
itp.,itd
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HALO 3

misiek8 napisał:
Tylko nie zaczynaj wypowiedzi od "elo",dobra?!
1Nie autko tylko Warthog.
2.jest wiele prostych sposobow na rozwalenie Wraith
-podbiegamy i wrzucamy granat do wlazu
-ostrzeliwujemy go z Miniguna na Warthogu(ewenualnie prowadzimy Warthog,a marines na pace odwala za nas robote)
-strzelamy czym popadnie rzucajac granaty
itp.,itd
dlaczego nie zaczynac od elo :)?
a co do wardoga - to byla przerwana droga i wyskoczylismy z niego wiec ta opcja odpada - niby jest tam minigun w hangarze do noszenia ale wykorzystalem go calego i on nadal jezdzi.. czy powinienem strzelac dopiero wtedy gdy mam czerwony
wskaznik ? moze strzelalem bedac za daleko..
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HALO 3

zaku666 napisał:
dlaczego nie zaczynac od elo :)?
a co do wardoga - to byla przerwana droga i wyskoczylismy z niego wiec ta opcja odpada - niby jest tam minigun w hangarze do noszenia ale wykorzystalem go calego i on nadal jezdzi.. czy powinienem strzelac dopiero wtedy gdy mam czerwony
wskaznik ? moze strzelalem bedac za daleko..
"Elo"kojarzy mi sie z ziomkowsko hiphopowska "subkultura" ktora wielu gardzi:)
Czerwony wskaznik oznacza najefektywniejsze trafienie.Szczerze powiedziawszy to nie rozumiem dlaczego masz z tym problem.Na Heroic nie mialem wiekszych problemow z gra.
http://guides.ign.com/guides/734817/page_16.html

Jak juz to nie pomoze to... 8)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HALO 3

dzieki wielkie z takim poradnikiem nie ma bata abym tego nie dal rady przejsc :D , sprobuje go porwac. A co do poziomu - kazdy ma swoj typ gier w ktorych jest mocny klimaty typu HALO na 100% nie naleza do mojej mocnej strony - ale szkoda mi bylo nie zagrac w taki tytul ,tak samo jak gears ,ktorego tez teraz sobie kupie. ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom