Halo 4, NFS:MW. COD BO2 problem.

miuosz

Świeżak
Świeżak
Witam,
Ostatnio nagrywałem Halo 4 i NFS MW (verbatim). Zadna z owych gier nie chce dzialac (wyczysc plyte sciereczka). Nagrywalem w img burn w nastepujacy sposob: 1.zmienilem topologie obrazow (chyba tak to sie nazywa) w programie xbox backup creator z LT 3.0 na LT 2.0 (w konsoli mam 2.0) i nagralem w img burn (nagrywarka iHAS z wgranym firmware burner max), predkosc 2,4x bez OPC, druga proba 4x z OPC. 3 proby nagrania w/w gier i 3 plyty do kosza... W konsoli mam najnowszy dash. Czy istnieje sposob na nagranie tych gier ( w szczegolnosci COD BO2), czy musze moze wymiecnic naped (wiekszosc gier ostatnio przestala dzialac (blad:nieobslugiwana plyta lub wyczysc plyte sciereczka), czy wgrac LT 3.0? Bardzo prosze o odpowiedz.

Dodam, ze konsola nie jest podlaczana do internetu od kilku lat, a aktualizacje dasha wgrywane byly z plyt (oststnia chyba z halo 4).
 

Muminek85

Użytkownik
Użytkownik
Czyściłeś cache konsoli wstukując w Ustawianiach kombinacje X LB RB X LB RB X ?

PS: płyty nagrane prawidłowo. Sam wczoraj wypaliłem Halo 4 w ten sposób (też mam LT2).
 

miuosz

Świeżak
Świeżak
Dzieki, sprobuje. Jesli bede juz nagrywal to cod to jaka predkoscia? Najlepiej, zeby pozniej udalo sie zainstalowacd na dysku. 2,4x bez opc czy 4x z opc? przepuszczac obraz przez abgx360 i pozniej przez xbox backup creator przerobic obraz na lt 2.0 czy od razu xbc na lt 2.0 i nagrywac?
 

Muminek85

Użytkownik
Użytkownik
Mnie nie pytaj bo mam bana i przerabiam tylko xbox backup creatorem. ;)

Eee... przeczyść cache i wyjmij płyty z kosza. :D
 

Do góry Bottom