• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

halo reach - AP25 replay sector is blank!

koleS

Użytkownik
Użytkownik
#1
Witam,
odpalilem abgx'a dla halo reach i wyskoczylo cos takiego :
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

niby pisze, ze juz to naprawiono, ale chce sie jeszcze upewnic czy wszystko OK, bo mam iksa podpietego do neta
o co chodzi z tym ap25 sector, bo halo reach chyba nie ma tego AP25, maja je tylko nfs, fable 3 i AS 3

czy moge spokojnie wypalac ta plytke i grac po sieci?

pozdro
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
#4
No ok mialem juz tego ppf-matica wcześniej i tą paczkę patchów z tamtego topicu, ale tam są tylko patche do NFS, AS 3 i Fable 3. Skąd wziąć patcha do halo reach?
 


koleS

Użytkownik
Użytkownik
#6
jak sprawdzic wersje abgx'a ? Bo sciagalem jakies 2 weexy temu z oficjalnej stronki abgx'a wiec powinnien byc ok, ale wole sprawdzic i gdzie sie ta opcje ustawia?
 


koleS

Użytkownik
Użytkownik
#9
podziękował, a jeszcze jedno pytanie, czasem mi abgx wypisuje, ze cos tam jest do wykrycia w przypadku wersji starszych niz 1.4 ( chyba cos z SS ) i jak chce to naprawic dla tychc < 1.4 iXtreme'ów to jakąś tam opcje jeszcze zaznaczyc, ale jeśli mam LT+ to rozumiem, że mnie to już nei dotyczy, bo to najnowszy flash tak? Czyli nie musze tamtego ogarniac?
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
#13
Ok dzięki Devil. Już odpaliłem z wszystkimi tymi checkboxami zaznaczonymi abgx'a i halo reach bez uzywania ppf-matica jest spachowane tym ap25, wszystko na zielone, wiec bedzie OK.
 


Do góry