halo reach - AP25 replay sector is blank!

koleS

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
odpalilem abgx'a dla halo reach i wyskoczylo cos takiego :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
niby pisze, ze juz to naprawiono, ale chce sie jeszcze upewnic czy wszystko OK, bo mam iksa podpietego do neta
o co chodzi z tym ap25 sector, bo halo reach chyba nie ma tego AP25, maja je tylko nfs, fable 3 i AS 3

czy moge spokojnie wypalac ta plytke i grac po sieci?

pozdro
 

bgszef

Banned
Po aktualizacji Halo rowniez posiada AP25. Musisz go dograc
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
No ok mialem juz tego ppf-matica wcześniej i tą paczkę patchów z tamtego topicu, ale tam są tylko patche do NFS, AS 3 i Fable 3. Skąd wziąć patcha do halo reach?
 

hashpl

Banned
abgx 1.0.5 i wszystko jasne (tylko dobrze go skonfiguruj)
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
jak sprawdzic wersje abgx'a ? Bo sciagalem jakies 2 weexy temu z oficjalnej stronki abgx'a wiec powinnien byc ok, ale wole sprawdzic i gdzie sie ta opcje ustawia?
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html - tak jak jest na screenach tak masz ustawic abgxa ;]
ps. zazwyczaj jak robisz aktualke gry abgxem to u samej gory pisze czy znaleziono na serwerze nowa wersje, jezeli nic nie pisze tzn. ze masz najnowsza
 

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
DeVil666 podałeś instrukcję do abgx 1.0.4 a jak sprawa wygląda z abgx 1.0.5???
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
podziękował, a jeszcze jedno pytanie, czasem mi abgx wypisuje, ze cos tam jest do wykrycia w przypadku wersji starszych niz 1.4 ( chyba cos z SS ) i jak chce to naprawic dla tychc < 1.4 iXtreme'ów to jakąś tam opcje jeszcze zaznaczyc, ale jeśli mam LT+ to rozumiem, że mnie to już nei dotyczy, bo to najnowszy flash tak? Czyli nie musze tamtego ogarniac?
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
DeVil666 podałeś instrukcję do abgx 1.0.4 a jak sprawa wygląda z abgx 1.0.5???
mam tak samo ustawionego abgxa 1.0.5 i jeszcze zadnej plyty nie zwalilem, wszystkie dzialaja
@up jeśli masz flasha LT+ to nie musisz tego zaznaczac, ciebie to nie dotyczy
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
konkretnie chodzi o SS v1 angle 359 for iXtreme < 1.4 - rozumie, że LT+ jest nowsze niż iXtreme 1.4 tak?
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
no mi chodzi o to, żeby gry nie tylko dzialaly, ale zeby mnie nie wykryli na xbox live..
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki Devil. Już odpaliłem z wszystkimi tymi checkboxami zaznaczonymi abgx'a i halo reach bez uzywania ppf-matica jest spachowane tym ap25, wszystko na zielone, wiec bedzie OK.
 

Do góry Bottom