Halo reach - gram gram i nic

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Gram właśnie w Halo: Reach i tak patrze, że już sporo misji w kampanii przeszedłem i nie mam jeszcze żadnego achievementa. To normalne, o co tu chodzi?
To dlatego, że zacząłem grę na niskim poziomie czy jak?
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z tego co pamiętam to większość achików z Halo Reach jest za dodatkowe czynności i przejście na wysokim poziomie. Za normal chyba koło 100 gs będzie tylko

Tu masz poradnik i tam jest wszystko co i jak z Halo reach achievementami
http://konsolowisko.pl/poradniki-do-gier/1511-halo-reach-poradnik
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Yarosławie ustaw poziom Normal :)
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Hehe tak już wiem teraz:)
 

jun

Użytkownik
Użytkownik
zrobił ktoś double kill from the grave? mi 2 razy go nie zaliczylo jak grałem w Big Team Battle w matchmaking. Ma ktoś sugestię dlaczego?
 

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
Nie,nie, to nie chodzi o to zeby zrobic duble killa tylko zeby te dwie biale gwiazdki z usmieszkiem sie pokazaly jednoczesnie (kill from the grave) Pozatym (chodz nie jestem pewien do konca) trzeba wylosowac mape z dodatku Noble Pack. Ja go zbrobilem na tej zimowej bazie co sie gra invasion (Breakpoint). Powodzenia :)
 

jun

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie problem w tym, że mi się pokazały 2 białe mordki jednocześnie, a mimo to nie zaliczylo (mam nawet filmik, mogę zaprezentować). Być może-tak jak piszesz, potrzeba Noble Packa, a ją go nie mam. Spróbuje wbić go jeszcze w firefight matchmaking, jak tu się nie uda trzeba będzie dokupić mapy bo chcę zrobić calaka w Reach, pzdr i thx.
 

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
Aaaa no to wszystko jasne ;) ten achievement jest razem z dodatkiem, bez niego nie uda ci sie go wbić. tam gdzie masz dopisane w opisie achievementa ze jest z dodatku musisz posiadac dodatek inaczej go nie zrobisz :)
 

jun

Użytkownik
Użytkownik
Widze, ze sporo wiesz o Reach, moze wiesz jak zrobic:


Score Attack
Score 15,000 points in Score Attack Firefight Matchmaking

Zrobilem 50k, 200k, 1M a to jedno osiagniecie nie chce wejsc. Wszystkie robilem w matchmaking, tryb score attack.
Czyzby to trzeba bylo wbic w innym trybie?
 

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
Mam calaka w tej grze :) Ale nie wiem teraz o co chodzi, wg jak na Matchmaking nabiles 1M punktow, to jest nie realne, moj rekord to jest chyba 89 tysiecy, chyba chodzilo ci ze te wszyskie achievementy z punktami co masz zrobiles na customie bo innej mozliwosci nie ma ;) Moj GT to AssassinX360pl jak chcesz to pogramy razem i pogodamy przyokazji o tych achievach :)
 

jun

Użytkownik
Użytkownik
No tak, ustawilem niesmiertelnosc i nabilem 1M pkt, inaczej sie nie da. Czyli uwazasz ze te 15k trzeba nabic bez zmieniania ustawien?
Chetnie bym pogral w multi ale obecnie skonczylo mi sie konto gold, za jakis czas odnowie wtedy sie odezwe, pzdr.

P.S.
Wkrotce wysle ci zaproszenie do przyjaciol na Live, poznasz po specyficznym GT :)
 

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
No, a w tym achievemencie trzeba wejsc w zakladke machmaking i potem z playlisty wybierasz zakladke cooperative i tam firefight :) Zaproszenie juz przyjalem :)
 

Do góry Bottom