Halo Reach LIVE

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Siemka...
Jak mam zagrać w Halo Reach przez LIVE?
Do tego trzeba mieć kogoś w liście znajomych czy można normalnie grac ?
 

Boje Sie Ludzi

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie :D konto GOLD, Xbox połączony z live

matchmaking bodajże sie klika i tam wybierasz tryb ( grałem tam gdzie najwiecej chłopa siedzi ) i start, potem czekasz i nie możesz sie doczekać aż lobby sie zapełni. Jak już sie to stanie to powinno być ok.
Dużo ciężej mi było znaleźć mecz niż na ODST. Ale i tak polecam.
 

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Mam konto gold.
Włączam gre klikam Y i jest to mathmaking ale jak klikam jakąs opcje to mi przechodzi to tego gdzie można jakies kupic do tej gry dodatki .
 

Boje Sie Ludzi

Użytkownik
Użytkownik
to jak wyskoczy okienko z tym DLC to anuluj to , mapke zmien na jakaś standardowa, bo ustawili moze na jakies dlc. Ja wybrałem na początku Team slayer czyli drugi tryb gry. Sytuacja identyczna jak w Ufc 2010 gdy włącza sie live to chcą żeby cos kupić. pozmieniaj tryby gry, jak sie nie uda to sam uruchomie konsole i napisze jak ja mam.
 

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Ok....Spróbuję puzniej...
A tutaj co trzeba wybrać ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ?
 

Boje Sie Ludzi

Użytkownik
Użytkownik
wlaczam grę Main Menu- Match Making - ( wyskakuje okienko żeby pobrać nowe mapki, nie chce ich kupować więc klikam No Thanks ) w Select Network mam to 3 zaznaczone live friends (bo nie jestem w party)
Playlist - Competitive i tutaj masz tryby, ja gram tam gdzie najwiecej graczy bo szybciej lobby sie zapełnia, w tym wypadku Team Slayer ma najwiecej
Search Restrictions - None czyli nie jestem wybredny, obojętne mi to
Psych profil wszystko default, bo j.w mi to obojętne
potem start Match Making i czekasz aż zapełni sie lobby. Czekałem 1,5 min dosłownie przed chwilka.
 

Do góry Bottom