Halo Reach Multiplayer- Problem.

Daker

Świeżak
Świeżak
Witam.
A wiec mam taki problem iż nie mogę grać w Multiplayera w Halo Reach,mam takie błędy:

ImageShack: Host and Share your Photos and Videos - imgp3770.jpg <--- Opcja Xbox live party jest nie dostępna.


ImageShack: Host and Share your Photos and Videos - imgp3772.jpg <---- Upstream i Packet loss są undetected.


Xbox Live zakupiłem kilka dni temu w Konsoli. Konto zostało przeniesione na xbl polski. Serwerów w ogóle mi nie wyszukuje.Podam iż w Cod Mw2 mogę grać przez xbl a w Halo Reach nie.
 

Daker

Świeżak
Świeżak
Hmm. Nikt nie spotkał się z takim problemem i nie może mi pomóc ??
 

Paul Falcon

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram bez problemu. Próbowałeś może zacząć grę z zaproszenia ?
 

Daker

Świeżak
Świeżak
Tzn ? A może po prostu nie umiem odpalić multiplayer'a ?:p
 

Paul Falcon

Użytkownik
Użytkownik
Wybierasz Matchmaking wybierasz rodzaj gry i czekasz na ludzi i grasz:) Podaj swój GamerTag albo od razu mnie dodaj ( Paul Falcon) to cie zaproszę do gry może to pomoże.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Packet loss to jeżeli się nie mylę chodzi o ping więc jeżeli masz słabego neta to przed grą wyłącz wszystko co obciąża neta jeżeli X360 łączy się przez Wi-Fi to antenę połóż bliżej routera, Upstream na pewno też jakiś problem z netem
 

Fuzion5093

Świeżak
Świeżak
Ja mam taki problem że mi żadne rozgrywki nie wyskakują, pisze tylko po angielsku coś o rekomendowanych mapach i nie mam żadny serverów. Wie ktos o co chodzi?
 

Do góry Bottom