Halo: Reach wygląda imponująco

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mentes

Banned
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ASH1HuO_CT4&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Bungie wreszcie postanowiło opowiedzieć nam o Halo: Reach. Do tej pory nie byłem tym tytułem specjalnie zainteresowany, ale po obejrzeniu powyższego filmiku mocno się to zmieniło. Warto, naprawdę warto rzucić okiem.

Dowiadujemy się między innymi, że szukając pomysłów na nową grę Bungie przyjrzało się kilku filmom, między innymi Siedmiu Samurajów i Siedmiu Wspaniałych (ciekawe, czy w Reach znajdziemy też elementy Siedem...)


Tym razem zobaczymy bardziej ludzką stronę Spartan. Możecie szykować się na żołnierską opowieść o małym oddziale, który musi ze sobą współpracować, by pokonać swoich przeciwników. Mało oryginalny pomysł, ale "braterstwo broni" to chodliwy motyw.

Powrócić ma uczucie zachwytu obcym światem, które towarzyszyło pierwszym częściom serii, co na pewno może cieszyć.

Silnik gry został wybebeszony, co widać na materiałach z rozgrywki, ale spokojnie można rozpoznać specyficzny styl gier z serii Halo. Dzięki nowej technologii bitwy znacząco zyskają na skali. Ciekawi mnie również, jak sprawdzi się mechanika otwartego świata. Na razie czuję się kupiony.
Betatesty wystartują w maju. Nie mogę się doczeka


Żródło:

http://polygamia.pl/Polygamia/0,0.html
 

radas2100

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli dobrze zrozumiałem to ciagle pracuja nad silnikiem i bedzie on jeszcze lepszy ciekawe na ilu plytach ta gra wyjdzie
 

piowolin

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda cudownie!
Can't wait 4 beta !!!
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Jezli ten gamplay pokazany w pierwszych sekundach wyglada "imponujaco" to ja jestem Bill Gates . katastrofa totalna...
 

piowolin

Użytkownik
Użytkownik
PatrixOK ----> ten gameplay w pierwszych sekundach to jest z halo 1 i 2 ... ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Można zagrać w Reach jak wyjdzie:D Ciekawe co jeszcze będzie z tą siódemką - może Siedmiu Spartan to byłaby lepsza nazwa dla nowego Halo:)
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajnie przedstawili jak "budują" grę, bo inaczej tego nazwać nie można bo roślinki na naszych oczach wyrastały w tym filmie :).
 

prolo3

Użytkownik
Użytkownik
:/ w sumie OK, ale... jakoś specjalnie bez rewelacji
 

maxan

Banned
Pierwsze Halo które jakos wygląda ;] - myśle że skusze się na tą gierke ;]
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Będe sie czepiał troche,ale mierzi mnie to strasznie.

J.polski jest bogatszy niż angielski-dlatego też odpowiedniejsza forma jest w tym przypadku Spartiata a nie Spartanin(i pochodne od tego słowa).

A co do H: Reach.Skala gry wygląda póki co na imponująco.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
PatrixOK ----> ten gameplay w pierwszych sekundach to jest z halo 1 i 2 ... ;)
Aha . No to dzieki bo juz sie przestraszylem ze tak wyglada Halo:Reach, zabieram sie za ogladniecie calego filmiku bo ten gameplay z pierwszych sekund zmusil mnie do wylaczenia tego, gdyz bylem pewien ze tak wyglada H:R :DD
 

virus666

Użytkownik
Użytkownik
Nareszcie Halo wygląda jak gra nowej generacji
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
o kurde :D:D:D to teraz tylko czekać aż pojawi się pre-order :D
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Ah ten design.... :D moze technicznie to nie wygląda jakoś mega , ale ogólnokształt jest bardzo ładny. O fabule już nie wspominam , bo Bunge wie co robi. must have na X360. Dla tej gry warto jest mieć tą konsolę :)
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
gra wygląda masakrycznie nie mogę się doczekać ps3 to może....
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
gra wygląda masakrycznie nie mogę się doczekać ps3 to może....
tak ps3 moze... widziales grafike Heavy Rain lub unchrated 2? Nie mowie ze ps3 jest lepsza konsola ale grafika z Halo:reach nie powinnismy sie szczycic .
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
no jest nieźle! może i ja się skuszę
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
tak ps3 moze... widziales grafike Heavy Rain lub unchrated 2? Nie mowie ze ps3 jest lepsza konsola ale grafika z Halo:reach nie powinnismy sie szczycic .

No widziałem i to niby jest fajna grafika ha?,więcej gadania fanbojów ze te gry są najlepsze zal.Chodziło mi dokładnie o grywalność a nie o grafikę :D
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Razak , i po co wszczynasz kłótnię? To PS3 w Twoim poście było zupełnie niepotrzebne.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Heh może w końcu się przekonam do serii Halo, gdyż jakoś 3 mnie nie wciągnęła, a może Reach akurat, bo widać na tym filmiku, że dużo zmian będzie i nie będzię ta gra tak sztywna (moja opinia o Halo 3), jak Halo 3.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom