X360 HALO: Reach

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Nazwa: HALO: Reach
Data wydania: 14 września 2010
Gatunek: FPS, strzelanina
Multiplayer: Tak
Developer: Bungie Software
Wydawca na świecie: Microsoft Game Studios
Wydawca w Polsce: Microsoft

Opis:
Reach opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce przed pierwszą odsłoną serii - HALO: Combat Evolved. Tytułowe Reach to planeta, która jest schronieniem dla ludzkości walczącej z siłami Covenant.
O ile singleplayer w porównaniu do poprzednich części jest lepszy, zrobiony z większym rozmachem i jest dynamiczniejszy o tyle Ci którzy w HALO grają głównie z powodu multiplayera mogą poczuć sie zawiedzenie.
Cały mechanizm został dostosowany do obecnych realiów i mamy do czynienia z czymś zrobionym na wzór popularnych FPS'ów t.j MW2 czy Black Ops. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że przez ten zabieg ucierpiał balans.
Graficznie całość prezentuje się ładnie, jednak soundtrack nie jest już tak porywający jak w poprzednich odsłonach.


Trailer:

Pegi:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Problem

Użytkownik
Użytkownik
trochę mi się to wszystko nie zgadza. soundtrack jest o wiele lepszy, od (według mnie) wręcz heavymetalowych kawałków z reszty części. Jeżeli zaś chodzi o multiplayer, to jest on również rozbudowany do wręcz monumentalnego stopnia, do tego dochodzi duży wybór i możliwość samodzielnego wręcz od podstaw budowania meczy. Inteligencja NPC jest bardzo rozwinięta, (jak grasz na legendary) a co do reszty, to i grafika i modele broni, i zgodność z resztą części i nawet kampania która mnie porwała na kilka tygodni wszystko stoi na bardzo wysokim poziomie. Jedyny minus który widzę to brak możliwości schowania się za osłoną i brak spolszczenia. Jeżeli jednak potraktujemy Halo Reach po prostu jako kontynuację serii rozwalanek stojących na bardzo wysokim poziomie, to braki te nie przeszkadzają. Ponadto, wspaniała gra aktorów, dobry silnik graficzny, mistrzowskie zgranie audio-wideo i mamy do czynienia wręcz z hitem, który jednak, nie ukrywam, może się szybko znudzić.
 

Do góry Bottom