Halo Wars - Czaszki

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Dziś otrzymałem do rąk Halo Wars.
I się wziąłem od początku za achiwki ;) 'Tak przy okazji' :D

No, do rzeczy..

Korzystam sobie z poradnika na YT.. I ten, podjeżdżam pod daną lokację by zgarnąć czaszkę a jej tam nie ma i jak naciskam podczas gry Start, wchodzę w opcje "Czaszki" to nie mam żadnej zdobytej a na mapie jej nie ma.
Nie wiem czym jest to spowodowane..

Wie ktoś może coś?
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
masz ja na 100 % albo źle szukasz ja tez tak miałem że koleś ją znalazł, lecz ja nie mogłem ale przy okazji jak pokminiłem jak zejść np. pod most już wiedziałem że tam jest :D:D

PS . życze pozwodzenia w zbieraniu G, bo mi sie nie chciało grać na każdej mapie 3vs3 i każdym dowódca a niej ;p oraz oczywiście przejść na największym poziomie trudności w kilka minut 1 vs 1 ;p pozdro
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
napisz której czaszki nie masz z którego poziomu bo ten filmik to taki sobie jest ja widziałem inne po 6 minut jedna misja i opisane masz wszystko dokładnie
 

BartiB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może po prostu nie spełniasz tych wymagań, które są napisane pod nazwą czaszki na filmiku (kill 100 grunts, kill 20 jackals, itd.).
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie bo żeby sie odblokowały niektóre czaszki trzeba coś zrobić Barti dobrze mówi
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
No dzięki Panowie, miałem to teraz na uwadze..
Zawsze gdy czyszczę do konca bazę mieszcze się w ponad 100 trepach, uderzam, niszcze, palę i patrze został mi 1 trep do 100.. i patrze jest jeszcze jedna mała grupka trepów. Wziąłem najsłabszy oddział który był już wyeksploatowany prawie do końca i zaatakowałem ostatnią grupkę.. Tak by zabić góra dwóch trepów, gdy zabiłem cofnałem wojska by nie dobiły ich do końca i wyswietlila mi sie ta czaszka i ją zebrałem ;)
 

Do góry Bottom