• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Halo Wars - RTS

Status
Zamknięty.

asq1994

Użytkownik
Użytkownik

Producent: Ensemble Studios
Wydawca: Microsoft Game Studios
Dystrybutor PL: CD Projekt
Zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
Kategoria: strategiczne / RTS

Data Premiery:
Europa (PAL): lipiec 2008
Polska: lipiec 2008
USA (NTSC): lipiec 2008

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: brak danych
Wymagania wiekowe: 12+

Nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
Xbox Live

Opis Gry:
Halo Wars to strategia czasu rzeczywistego, stworzona w oparciu o legendarny świat gier Halo – jednych z najlepszych, epickich strzelanin FPP. Grę opracował zespół Ensemble Studios, twórcy serii Age of Empires.

W grze przejmujemy kontrolę nad drużyną „Spirit of Fire”, oddziałem ludzi wchodzącym w skład armii określanej mianem UNSC i stajemy w szranki z przeważającymi siłami przybyszów z obcej planety, znanych jako Covenanci. Akcja Halo Wars została umiejscowiona przed wydarzeniami opowiedzianymi w pierwszej odsłonie Halo i skupia się na pierwszej wielkiej bitwie toczonej pomiędzy ludźmi a najeźdźcami. Wszystkie wydarzenia rozgrywają się w ciągu jednego roku.

Walki toczone są m.in. na ziemi oraz w powietrzu. Bierze w nich udział kilkadziesiąt różnorakich jednostek obdarzonych niekonwencjonalnymi umiejętnościami – większość z nich pojawiało się już w grach z serii Halo, choćby charakterystyczne pojazdy znane jako Warthog. Nawet poszczególne bronie wyglądają i brzmią tak samo jak w FPS-ach opracowanych przez studio Bungie.

Sterowanie jest intuicyjne, bo zostało stworzone wyłącznie z myślą o padzie – większość opcji jest po prostu przypisana do poszczególnych przycisków. Wątek ekonomiczny istnieje, choć nie jest wyjątkowo rozbudowany, bo to dynamika starć jest jednym z największych atutów Halo Wars. Podobnie jak oprawa graficzna oraz wysokiej jakości efekty dźwiękowe. Pompatyczna, typowa dla serii Halo muzyka, sprawuje się idealnie w warunkach bojowych i udanie zagrzewa do walki z przybyszami z kosmosu.

P

przeo_91

Guest
Odp: Halo Wars dodatek do Halo3.

Nie mogę się już doczekać :D Chce już tą grę po przejściu Halo 3 od razu za czołem
szukać kontynuacji, jestem fanem Halo 3 :)

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Halo Wars dodatek do Halo3.
To nie jest żaden dodatek do HALO 3 !!

To jest inna gra ! - RTS rozgrywany w świecie Halo !

kuva

Banned
Użytkownik

Dodatek powiadasz ???

Ja słyszałem już o dziwnych nieoficjalnych dodatkach do gier ale żeby zrobić transformację z fps na rts ?? i to jeszcze może na engine halo 3??

Jakbyś troszku tok naprawdę poczytał na temat tej gry to byś nie walnął takiego kulfona :p

Status
Zamknięty.

Do góry