Handel używanymi grami w Empikach rusza pełną parą

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

D3N

Użytkownik
Użytkownik
Tomsi Prezesie napewno gdzies w okolicy ktos handluje wymienia używki no ;)) . jak on przedaja bf-a 3 za taka kwotę to kto to kupi :) . A starocie rozliczają pewnie po 10-20 zł ... i sprzdaja po 49 ;p polska polityka handluuu ;))
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
do empiku mam parę kroków z pracy i bywam praktycznie codziennie. ceny używek w większości przypadków przegięte i totalnie nie opłacalne, ale dzięki niewiedzy konsultantów czasami zdarza się prezent. mass effect 2, używany, stan igła (praktycznie tylko takie biorą) kupiłem za 39 zł. pewnie można i taniej, ale szybko, pod ręką, bez wysyłki się opłacało.

jako nówki nigdy nie przejdą, bo to nie realne z technicznego punktu widzenia, przestanie gadać głupoty.

pomysł spoko, ale przez to, że wcielony przez molocha z galerii, a nie sklep zajmujący się głównie konsolami, to wychodzi bardzo nieopłacalnie - no poza tą wymianą po 19 zł.
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
W ogóle to twórcy dostają białej gorączki przez handel używkami, wprowadzają passy, wycinają całe misje byleby tylko zachęcić do kupna nówki
Zachęcić do kupna nówki? Chyba raczej zniechęcić do zakupu używki. Ja tam trochę inaczej rozumiem pojęcie "zachęcać" heh. Dla mnie większość twórców/wydawców to na maksa pazerne cwaniaczki tak więc na mój zakup mogą liczyć jedynie twórcy Wiedzmina - oni sznują nas, ja szanuję ich i Wieśka 2 kupię nówkę na 10000%.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom