HD DVD a flash

crazowiec

Świeżak
Świeżak
witam , mam pytanko czy jest mozliwosc "sflashowania" napedu HD DVD ,podlaczenia go do xbox 360 i uzywania na nim zapasowych kopii?
pozdrawiam
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

Na przystawce nie można gier odpalać chyba...
Pomyśl , jak to by działało to by było za pięknie :) Nie ingerując w konsole gramy w piraty
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

niestety nie ma takiej możliwości, musisz przerobić napęd w konsoli.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

zreszta hd-dvd czyta tylko hd-dvd ani nie dvd cd i blu-ray (wiazalo by sie to z dodatkowym laserem ale moge sie mylic)

wiec nawet jak by sie dalo to tylko aby odtwarzac kompie hd-dvd (a i tak pewnie sie da) ale to tez bez sensu bo musisz miec nagrywarke i plyty ktore kosztuja wiecej niz oryginal
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

hd-dvd na pewno czyta inne formaty płyt wiadomo że prócz blue-ray ale w x360 pewnie spełnia funkcję jako odtwarzacz filmów nic więcej laser standardowy wystarczy do odczytania ale czy jest sens w ogóle kupowania go do X??
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

Jest, bo kosztuje 10 euro a nawet na polce bedzie ladnie wygladal .

A tak serio to baza filmow jest bardzo duza, do tego po przegraniu hd-dvd beda tanie, warunek - dobra znajomosc j.angielskiego.
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

też mi pocieszenie z tym że nawet wychodząc taki film na polskę nie ma nawet napisów polskich a o lektorze czy dubbingu juz nie wspomnę ::)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD a flash

Właśnie czytałem kiedyś na jakiejś stronce że hakerzy chcą z tego napędu jakiś użytek zrobić, ciekawe tylko jaki :p
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

Ja byłbym w siódmym niebie jak ten napędzik dało by się w konsoli zamontować w środek :D Jak by ktoś miał link do zdjęć z rozkręconym napędem HD-DVD to bardzo proszę.
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

To z tego co widze da sie zamontować HD DVD w Xie wystarczy go rozkręcić. Może rzeczywiście hakerzy znajdą jakiś sposob. Można by w tedy nagrać kilka gier na HD DvD :D :D
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

Kilka to znaczy ile, dwie ???
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

HD-DVD dla mnie to wypas ....

nagrywarki HD-DVD są już tanie ... tak samo i płyty !

filmy HD i brak lektorów ? co wy piepszycie !
ściągłem już z 6 filmów w FullHD 1080p takich jak Transformers,Spider Man 3,Ratuj,BEE,skok przez płot, indiaja jons :p i wszystkie są w PL ... bajki oczywiscie w dubbingu a filmy z lektorem ! jakoś niesamowita ... wiec HD-DVD + nagrywarka i można śmiało nagrywac filmy i cieszyc sie super extremalnie jakością na LCD FULL HD ....


pozdr.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

Ta? A w jakim formacie sa te fimy? Moze mi jeszcze powiesz, ze w h264?
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

Jak uda im sie zpiracić HDDVD to format Filmu bd naj mniej interesujący
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD a flash

vagner napisał:
Kilka to znaczy ile, dwie ???
o prócz 15gb płyt są też 30GB, problem jest w tym że nie ma nagrywarki do PC HD-DVD :p
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

A ja czekam na odp mateusza_goscia odnosnie formatow tych filmwow Full HD z lektorem polskim? I na jaka plyte to nagrales? Skad sciagnales? (moze byc pw). Ja sciagnalem jedynie pare teledywkow w WMV HD ale jakosc jest taka sobie,nawet na HD to nie wygladalo-brak ostrosci...
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HD DVD a flash

DVHK rzecz jasna :]

dział linki do filmów -> filmy HD


transformers z lektorem PL miał prawie 80 partów na rapidze a format jest MKV...

ściągłem już sporo filmów HD w WMVHD ale to co zobaczyłem przy MKV (transformers,ratuj itp.) to doznałem szoku jaka jakośc

filmy ważą od 5GB do 10GB


na xboxonline jest instrukcja jak skonwertowac do AVI jedynie ze strata dzwieku na stereo (jakośc obrazu identyczna)
potem mozna wrzucic na dysk USB i oglądac na xboxie ;]

PS. transformers z BLURAY, Ratuj - HD-DVD
PS.2 bluray oficjalnie weszedł na polski rynek wiec można się spodziewac sporej ilości filmów w full hd z lektorem ... tak wiec ściągac i oglądac :D nawet na xboxie mimo ze nie mamy w nim bluraya :p


a tak OT mam do pożyczenia konto rapidshare do 18 czerwca z limitem do wykorzystania 50GB
hasło i login dam za darmo ale w zamian za udostępnienie konta 27 czerwca na kilka dni w premiere bad company i AC PL :D

pozdr.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD a flash

Ach i oprócz tego Toshiba nie udostępniła czystych płyt HD-DVD, prawdopodobnie dla tego przegrała.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: HD DVD a flash

grzech1991 napisał:
zreszta hd-dvd czyta tylko hd-dvd ani nie dvd cd i blu-ray (wiazalo by sie to z dodatkowym laserem ale moge sie mylic)

wiec nawet jak by sie dalo to tylko aby odtwarzac kompie hd-dvd (a i tak pewnie sie da) ale to tez bez sensu bo musisz miec nagrywarke i plyty ktore kosztuja wiecej niz oryginal
Przystawka HD-DVD czyta zarówno płyty HD-DVD jak i stare DVD tyle że nie można na niej grać :mad:

A po 2 Toshiba nie udostępniła czystych płyt HD-DVD tak jak i nagrywarek, i dla tego prawdopodobnie przegrała wojnę formatów.
 

Do góry Bottom