• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

HDD i gry GoD

kambo12

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Chciałbym zapytać czy gdy tym kablem
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
podłącze dysk do kompa to czy będę mógł wrzucić na niego gry GoD non jtag ?

szreder5

Świeżak
Świeżak
a z tego co słyszałem to jeszcze nic takiego miejsca nie miało microsoft co prawda banuje ale nie jedną konsole oni robią raz na 1 milion graczy i koniec zabawy :D dlatego wole nie przerabiać ale nie stać mnie na gry po 100-350zł to jest przesada w Angli za nową gre daje się max 30 funtów i tam niema takiego piractwa poco przerabiać konsol skoro tak tanio a w Polsce co 2 konsola do przerobienia idzie bo gier nikt nie chce kupować + w Angli więcej zarabiają niż w tej naszej wspaniałej Polsce ale co zrobić w końcu trzeba przerobić i niszczyć życie twórcą gier i sorry że się tak rozpisałem i odłonczyłem się od tematu bo teraz mówiłem o zwyczajnej przeróbce :) pozdro dla ludzi z ciemnej strony mocy i tej jasnej też :D

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
bany poleciały tylko jak na razie za dlc do black opsa first strike,
This is a warning to say, Don't download the "First Strike: map packs.
If you download the map packs from the Internet/Online *Trying to get them free* You will be punished with a Perma-Ban from Xbox LIVE.

The ban will state & last until : 31/12/9999 *December 31, 9999*

The ban isn't just from Black Ops its also against the Xbox LIVE servers, Which of who is advertising the package. If you terminate any rules &/or Go against any Code's of Conduct you will receive a punishment from XBOX LIVE.

This is just a heads up & clearing so don't post useless spam saying "free blacks ops dlc map pack", unless your willing to take the chances of getting this suspension.
źródło: xboxmb.com

Do góry