HDD i gry GoD

kambo12

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Chciałbym zapytać czy gdy tym kablem Kabel do przesyłania danych do dysku twardego xbox (1448284878) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy podłącze dysk do kompa to czy będę mógł wrzucić na niego gry GoD non jtag ?
 

mihcal5

Banned
a słyszałeś że już bany poleciały za gry no jtag ? Widziałem zdjęcie (screena) Xbox live thief ...
 

kambo12

Użytkownik
Użytkownik
Coś słyszałem, ale nie wiem czy to potwierdzone informacje.
 

kamykle

Użytkownik
Użytkownik
Jesli chodzi o microsoft to raczej, na pewno :)
 

szreder5

Świeżak
Świeżak
a z tego co słyszałem to jeszcze nic takiego miejsca nie miało microsoft co prawda banuje ale nie jedną konsole oni robią raz na 1 milion graczy i koniec zabawy :D dlatego wole nie przerabiać ale nie stać mnie na gry po 100-350zł to jest przesada w Angli za nową gre daje się max 30 funtów i tam niema takiego piractwa poco przerabiać konsol skoro tak tanio a w Polsce co 2 konsola do przerobienia idzie bo gier nikt nie chce kupować + w Angli więcej zarabiają niż w tej naszej wspaniałej Polsce ale co zrobić w końcu trzeba przerobić i niszczyć życie twórcą gier i sorry że się tak rozpisałem i odłonczyłem się od tematu bo teraz mówiłem o zwyczajnej przeróbce :) pozdro dla ludzi z ciemnej strony mocy i tej jasnej też :D
 

przerrr14

Użytkownik
Użytkownik
Jesli nie grasz online to smialo.
 

ramidez

Użytkownik
Użytkownik
ja przerobilem i nic nie dostalem Jescze...
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś ma jakiegoś linka do info, że ktoś dostał bana za no jtag ?
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
bany poleciały tylko jak na razie za dlc do black opsa first strike,
This is a warning to say, Don't download the "First Strike: map packs.
If you download the map packs from the Internet/Online *Trying to get them free* You will be punished with a Perma-Ban from Xbox LIVE.

The ban will state & last until : 31/12/9999 *December 31, 9999*

The ban isn't just from Black Ops its also against the Xbox LIVE servers, Which of who is advertising the package. If you terminate any rules &/or Go against any Code's of Conduct you will receive a punishment from XBOX LIVE.

This is just a heads up & clearing so don't post useless spam saying "free blacks ops dlc map pack", unless your willing to take the chances of getting this suspension.
źródło: xboxmb.com
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No to za DLC dawno leciały chyba bany nie? Za samego JTAG'a ? :)
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
To pewnie jest ban za jtag'a. A czy zna ktoś przypadek bana z gry no jtag. Bo testuje arcade'owki bo mam slimke 4gb i z pena wrzucam. A szkoda bana dostać. To kupie w końcu dysk i kupie MSP z allegro :)
 

mastamasta

Użytkownik
Użytkownik
gram on line na grach god non jtag i nie ma banów ;)
 

Do góry Bottom