HDD problem!!!

qb92

Świeżak
Świeżak
Mam 20gb dysk twardy, ale coś mi się zaczyna powoli psuć i póki jeszcze jest możliwość ratowania danych na nim chciałbym je przenieść na inny dysk twardy. Czy można by było przenieść cały game tag, save, profil tak, aby było jak wcześniej i żeby tak samo dochodziły osiągnięcia i powiększał game score?? i czy potrzebny by był kabel do transferu, czy trzeba by było rozkręcić ten drugi dysk i ręcznie wykonać tą operację?? i jaki dysk by był najlepszy i w miarę rozsądnej cenie?? Powiem jeszcze, że nie zależy mi na instalacji gier na dysku twardym.
Bardzo bym prosił o dokładne opisanie tego procesu z góry dziękuje:)
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
do przeniesienia danych to możesz użyć pendrive'a do 8 GB i chodzi jaka dysk( ale taka ilość to na save'y w zupełności wystarczy...) Kabel jest potrzebny jeśli chcesz przenieść dane na dysk-pc-dysk a kabelek nazywa się transfer kit
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nie do 8gb tylko do 16gb
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
mozesz posluzyc sie w tym celu pendrive. Podlaczyc do konsoli, skonfigurowac go, przeniesc profil i save.
 

mckaczka

Banned
Najłatwiej pendrive do 16bg same seave itp. a gry od nowa sobie zaistaluj:)
 

qb92

Świeżak
Świeżak
To jeśli wszystko przeniosę na pendriva to dysk mogę od xboxa odłożyć?? bo właśnie przez niego mi x-a zamraża czasami... i game score będzie normalnie dochodziło na tym pendrive?? Sorry, że tak pytam ale wolę się upewnić:)
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Co do przeniesienia danych to nic nowego nie wniosę, bo forumowicze wyżej dostarczyli już wystarczająco informacji.

Po czym wnosisz, że to właśnie HDD Ci szwankuje?

To jeśli wszystko przeniosę na pendriva to dysk mogę od xboxa odłożyć?? bo właśnie przez niego mi x-a zamraża czasami... i game score będzie normalnie dochodziło na tym pendrive?? Sorry, że tak pytam ale wolę się upewnić:)
Będziesz miał wszystko, oczywiście pod warunkiem, że masz w miarę nowego dasha, który dopuszcza użytkowanie pamięci zewnętrznej.

p.s przypomniało mi się. Jeżeli masz Xbox'a w wersji Jasper to przeżuć sobie profil na pamięć na płycie głównej.
 

qb92

Świeżak
Świeżak
Do dziś tak myślałem, ale problem znów się pojawił i to chyba nie przez dysk jest, odpaliłem rano x-a i normalnie się włączył, ale później znów się zaciął następnie ukazał mi się błąd E 71 no ok sprawdziłem wszystko, później odpaliłem x-a i na chwile było ok po czym wyskoczył mi błąd E 79 ( to chyba o dashboard chodzi) odpaliłem znów x-a i chodził na chwilkę po czym pojawił się ring of death i kaiedy sprawdziłem to odczytując kody błędów to wyszło mi, że mam E 10... Ciężka sprawa, miał ktoś tak może??
 

Do góry Bottom