HDD w 360

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Mam krótkie pytanko
Czy hdd w X360 jedt konieczny do gry przez X Live, bo właśnie takie info czytam
i troszkę się martwię bo zamówiłem Arcade
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: HDD w 360

To zależy od gry, ale w burnout paradise online na pewno nie pograsz
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

To BE a myślałem że memorka sama starczy ehhh, no cóż morze da rade jeszcze odkręcić
i tera jeszce jedno pytanko

Jak wiesz a może nie ;)
X będe miał z USA i na oczy go nie zobaczę, a osoba która go kupuję nie zbyt ma pojęcie o takich zabawkach
Zdecydowałem się na Arcade bo w nich mam 100% pewności że zamontowane jest nowe chłodzenie bo w każdym Arcade jest na Heatpipe

A jak sprawa ma się w przypadku Premium HDMI w nich jest tylko nowe chłodzenie czy różnie z tym bywa ??
 

Lolindir

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

yy z tego co wiem to i Arcade były ze starszym chłodzeniem no i jak konsola ma HDMI to nie oznacza to zaraz, że ma nowe chłodzenie.
te starsze technologie były na 90nm te nowe za to są 65nm Falcon
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

Cholera po zdjęciach ze sklepu Bestbuy ciężko dowiedzieć się co w niej siedzi
moze zaryzykować i Premium z HDMI bo z tego co czytalem to jednak w Arcade jest wieksza szansa na trafienie Falcona
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

w Arcade są SAME Falcony... nie pie..cie głupot. Ale ja bym wziął premium z HDMI. HDD sie przyda !!! Gry sie szybciej wczytują itp
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

Gry sie szybciej wczytują
oj bzdura HDD nie ma nic do wczytywania gier

No ale z tym że w Arcade są same Falcony to jednak fakt

Z tym że Premium to mam 50 na 50 że trafie Falcona, niby nic a jednak lepiej mieć coś nowszego
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: HDD w 360

HDD do wczytywania i szybkości ma akurat bardzo dużo. Gra zrzuca cache na dysk, przez co loadingi są szybsze. Bez dysku konsola musi cały czas odczytywać od nowa dane z płyty, a jak wiesz z płyty dane są wczytywane dużo wolniej niż z dysku.
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

Pierwszy słyszę masz może jakieś linki potwierdzające to co mówicie
bo na razie z tego co wyczytałem na różnych forach,to wynika że na razie hdd w żaden sposób nie jest wykorzystywany w grach

ps:
na razie tylko Obivalion korzysta z dysku przy graniu
 
P

Piri001

Guest
Odp: HDD w 360

konoo napisał:
Pierwszy słyszę masz może jakieś linki potwierdzające to co mówicie
bo na razie z tego co wyczytałem na różnych forach,to wynika że na razie hdd w żaden sposób nie jest wykorzystywany w grach

ps:
na razie tylko Obivalion korzysta z dysku przy graniu
Po pierwsze to nie Obivalion tylko Oblivion . Po drugie konsola korzysta z dysku do zrzucania cache na dysk i do patche . Coraz czesciej gry sa zabugowane i trzeba sciagac latki . A na memorke to one chyba nie wchodza .
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

Po drugie konsola korzysta z dysku do zrzucania cache na dysk
Podaj mi jakieś wiarygodne info na ten temat, jaką kolwiek wzmainke na jaimś wiarygodnym serwisie....cokolwiek
na forum xx mają odmienne zdanie xx

Bardzo lubię to forum ale tamto jest pewnego rodzaju guru w sprawach X
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: HDD w 360

1.Przeczytaj regulamin
2.Są to posty z roku 2006 mamy 2008 i bill już zapowiedział że dyski będą raczej niezbędne. Coraz więcej gier to wykorzystuje. I jak wspomniał piri ściąganie patchów też odpada przy memorce.

edit// co do obliviona to możesz przeczytać o formatowaniu jego cache zrzuconego a dysk. Gdziekolwiek na google w każdym miejscu jest ta informacja. Więc pomyśl po co by to formatowano jeśli tego gra wcale nie zrzucała?
 
P

Piri001

Guest
Odp: HDD w 360

Robie sie malo mily jak ktos wspomina o konkurencji a jak tam nie ma downloadu to przychodzi tutaj . Przeczytaj na wp.pl , gry-online.pl i reszcie serwisow ze bill mowi ze dysk teraz bedzie niezbedny , zeby sie wstrzymac z kupnem . Wczesniej zadko kiedy gry to wykorzystywalu ( wspomniany oblivion , crackdown o ile dobrze pamietam , call of duty 4 ) . Teraz to ma byc normalne . Chcesz to sie kłóć ! :mad:
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

Nie chcę się kłócić a co do linka do tamtego forum to przepraszam

Raczej siedzę na forach na których bez problemu można linkować konkurencje, co jest dobre dla ogółu
ale jak nie można to wybaczcie te karygodne przewinienie idę się wychłostać :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

nie kłóć się bo Cie zgnieciemy 8) a tak poza tym wszystkim to jak myślisz gdzie sie podziewa nasze 7gb z 20 gb dysku ?? właśnie na cache i inne "pierdoły"
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: HDD w 360

Nie wiem czy korzystasz z xbox live, ale są gry na których bez dysku nie pograsz. Nie tylko ze względu na update. Oblivion zrzuca swoje cache, myślę że nawet znajdziesz o tym info na stronie www tej gry. No i mogę cię zapewnić w 100% że gta 4 będzie robić to samo co oblivion.
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

Cyba mnie przekonaliście...... przecież ten dysk musi być w jakiś logiczny sposób wykorzystywany a nie tylko do dem i filmów
Może uda mi się i trafie na Premium HDMI z Falconem
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

Zwycięstwo 8)

łiiii ar de czepmionz maj freeeeeeeeend

Dysk jest wykorzystywany i będzie jeszce bardziej ;]
 

Dzwer

Świeżak
Świeżak
Odp: HDD w 360

Siemka wszystkim (tak na dobry poczatek) ja mam pytanko zwiazane z hdd do X360.Czy jest ,czy bedzie mozliwosc zrzucania i odpalania gier wlasnie z hdd.Ta opcaj bardzo mi pasowala w pierwszym xboksie 120Gb na pokladzie i jazda bez meczenia lasera.
Ps.jak zle trafilem z dzialem to sorrki jestem tu nowy tzw"Gesie jajko"
Ps2. mam wkurwa 2 tyg temu kupilem iksa a tu dzis obnizka cen
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: HDD w 360

niemozna zgrywac gier na xa a czy bedzie to nikt niewie chyba
 

Do góry Bottom