HDD WD BUDT 320 GB to x360 | PROBLEM |

kondziu33

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam problem z flashowaniem dysku przez program HDDHackr 1.40.
Mój dysk to WD3200BUDT
Korzystałem z tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-71/tutorial-jak-przerobic-hdd-od-pc-tak-chodzil-pod-xboxem-360-a-170801/ gdy wpisałem hddhackr w DOS'ie, wybrałem [F] i wpisałem HDDSS.BIN następnie UNDO.BIN to ładuje się może z 10 sekund i wyskakuje komunikat :
Kod:
Reading HDD sector 16 failed !
DRQ Error : 0x0802
Dodam tylko że korzystałem z :
Xbox 360 320GB Hard Drive Security Sector Download (HDDSS.BIN) (HDDSS320.BIN)
i spróbowałem z 250gb :
http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/consoles-homebrew/2713-xbox-360-250gb-hard-drive-security-sector-download-hddss-bin-hddss_250gb-bin.html
też się nie powiodło :/

Proszę o pomoc.
 

Wojciech Jażdżewski

Świeżak
Świeżak
Witam, tez mam dokladnie taki blad, z tym ze ja mam dysk WD6400BEVT i robie pod 250 GB i pod 320 GB i to samo... Ogarnal to ktos ?

EDIT:
Nagraj na plytke gParted, ustaw bootowanie z plyty, odpal gParted, zrob jedna partycje ktora sformatuj do fat 32, odpal hddhackr, wybierz dysk, wcisnij f itd. Zrobi Ci sie po czym podlacz dysk do xboxa i sformatuj dysk na xboxie ;) w razie pytan pisz ;)
 

patryku

Świeżak
Świeżak
Witam
dość stary temat ale jeszcze dopiszę że jak nie idzie nie raz i jest komunikat
Reading HDD sector 16 failed !
DRQ Error : 0x0802

należ sprawdzić kabelek SATA w brew pozorom niby sprawny
miałem też podobny przypadek i nawet formatowanie GParted nie pomagało
przyda się to info również innym
 

jutub

Użytkownik
Użytkownik
witam, robie wszystko wg poradnika, niestety gdy podlaczam dysk ktory chce przerobic i ustawiam bootowanie z usb mam wiadomosc ze brak bootmgr mozecie mi pomoc?
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
przygotuj jeszcze raz botowalnego pena z freedosem albo dosem
 

jutub

Użytkownik
Użytkownik
po uzyciu freedosa i programu rufus mam invalid partiotion table, mogl by mi ktos pomoc jak przerobic ten dysk pod konsole? caly dzien sie z tym męczei juz powoli mam dosc
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
witam, robie wszystko wg poradnika, niestety gdy podlaczam dysk ktory chce przerobic i ustawiam bootowanie z usb mam wiadomosc ze brak bootmgr mozecie mi pomoc?
Hp boot pobierz z Google, katalog win98 i bedziesz mial pena do bootowania.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
 

jutub

Użytkownik
Użytkownik
ale ja to wszystko juz robilem i przy hp z 98 mialem brak bootmgr a przy rufusie i freedosie invalid partition table
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Maxymalna wielkosc pena to 8gb

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
 

jutub

Użytkownik
Użytkownik
uzywalem 8 i 4 gb peny, chyba wiem w czym problem, chce to zrobic na dysku segate, czy dysku segate nie da sie podlaczyc do xboxa?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie da. Tylko oryg lub wd dyski

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
 

M4RVEL

Świeżak
Świeżak
Widzę że temat dość stary natomiast nabyłem dysk WD3200BEVT który jest kompatybilny z HDDHACKR 1.40 lecz podczas uruchamiania botowalnego MSDOSA w trakcie flashowania wyskakuje mi błąd taki sam jak autora pierwszego tematu

Reading HDD sector 16 failed !
DRQ Error : 0x0802

Sprawdzałem na 2ch komputerach i laptopie problem ten sam a podłączenia sata 100% sprawne. Jakieś pomysły czy może to być wina walniętego dysku ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Robisz flash czy read?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

M4RVEL

Świeżak
Świeżak
Flash chcę aby był wykrywany w konsoli FAt jako pamieć podstawowa. Ale okazalo się że sprzedano mi uwalony dysk całe szeregi bad sektorów. Dysk był wykrywany przez system ale już nic z nim się nie dąło robić ani format ani partycjonowanie nic. Więc zakładam że problem był spowodowany nie działającym prawidłowo dyskiem.
 

Do góry Bottom