HDD xbox1

SixSixSix

Użytkownik
Użytkownik
Witam ! :) myśle, że padł mi dysk w xboxie. konsola jest nie przerabiana w zaden sposób ;) jaki dysk moge do niej dokupic i jak go ustwaic zeby dzialał (co wgrac, jak itp.). Mam oferte dysku 80GB z SATA1 co kolwiek to znaczy... czy on by działał ? prosze o szybką odpowiedź :)

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
dysk dobry bo ma interfejs Sata 1 a co do wgrania odpowiednich programów to trzeba mieć specjalną płytkę( kuzyn tak robił) Może jest jakiś inny sposób

mostu

Świeżak
Świeżak
Dysk będzie działał, i to prawdopodobnie bez wgrywania niczego, wystarczy zamontować i powinien śmigać. Wiem z doświadczenia.

MaryGave

Banned
Użytkownik
Dysk będzie działał, i to prawdopodobnie bez wgrywania niczego, wystarczy zamontować i powinien śmigać. Wiem z doświadczenia.
Jak masz chipa to bez problemu podłączy i będzie działał musi mieć conajmniej softmoda i dysk trzeba odpowiednio przerobić i go zablokować

Kazner

Użytkownik
Użytkownik
Jak dysk padł Ci całkowicie w tym xbox'ie to już nie włożysz innego dysku ponieważ nie zgrasz klucza/eepromu z oryginalnego dysku na nowy, jedynie modchip wchodzi w grę. Posiadając modchip wkładasz jaki chcesz dysk, odpalasz instalator z płyty i instalujesz pliki sys. na nowym HDD.

filzip

Świeżak
Świeżak
Dlaczego niektórzy koledzy źle podpowiadają nie wiem, ale dysk SATA1 nie będzie pasował, musi być ATA, inna sprawa że w nieprzerobionej konsoli nie podłączysz drugiego dysku nie posiadając oryginalnego klucza ze starego HDD, o czym wspomniał już Kazner.

AD> Oj najmocniej przepraszam, właśnie doczytałem że są także wersje SATA.

Do góry Bottom