Hdmi

Kondziu1337

Świeżak
Świeżak
Cześć, mam dość nietypowy problem. Kupiłem w ostatnie wakacje xboxa arcade, dołączona była do niego taka kostka/wtyczka, do ktorej pasują te 3 kolorowe kabelki, podłączyć mozna albo te kabelki bezposrednio do telewizora albo wlasnie najpierw do tej wtyczki a pozniej do telewizora. Z tego co mi się wydawało, ta kosteczka to wejscie hdmi i powinienem troszke zyskac na obrazie w grach. Jednakże kiedy przełączam w telewizorze kanały szukając tego, ktory bedzie odtwarzal obraz z mojego xboxa, mijam kanal HDMI i nic mi sie nie wyswietla, czarny ekran. Dopiero nastepny (Scart1) odtwarza normalnie xboxa. Tu moje pytanie, robie coś zle? Trace jakość odtwarzania gier ? Temat pewnie bez sensu ale spędza mi to sen z powiek. Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi :).
 

wolly1987

Świeżak
Świeżak
Witam
To nie jest wtyk HDMI tylko zwykłe euro "scart". Dają to po to jak by ktoś nie miał w tv wejscia na czincze.
Pozdrawiam
 

Kondziu1337

Świeżak
Świeżak
Aha, a wtyke HDMI moge jakos dokupic? Orientujesz sie moze ile kosztuje oraz czy roznica w jakosci obrazu jest naprawde widoczna?
 

Impulsek

Użytkownik
Użytkownik
Różnice widać napewno lepiej grać na hdmi.Ceny Są różne najlepiej poszukaj na allegro a kabel można kupić już od 35 zł o ile się nie myle.
 

Kondziu1337

Świeżak
Świeżak
No własnie, wpisalem sobie na allegro i rozbieżność cen jest naprawdę duża.
Czy różnią się czymś te 2 aukcje :
KABEL HDMI - HDMI FULL HD PS3 XBOX 360 GOLD 3 m (1429471197) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
KABEL HDMI - HDMI FULL HD PS3 XBOX 360 GOLD 10m (1438228370) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Oprócz ceny i długosci? 3m by mi pewnie zupelnie wystarczyło.
Dziękuję za dotychczasowe odpoweidzi =)
P.S.
zeby nie zakladac nowego tematu... jest juz jakis temat z konfiguracją abgx 1.0.5? nie spotkalem takiego a nigdy z tego programu nie korzystalem, wiec nie mam pojecia czy sie tam cos ustawia :p
 

Rider112

Użytkownik
Użytkownik
abgx 1.0.5 konfiguruj tak jak poprzednie wersje. Co do kabla to nie różnią się niczym oprócz ceny i długości, no chyba, że jeszcze kolorem.
 

Kondziu1337

Świeżak
Świeżak
własnie nie wiem jak skonfigurowac te poprzednie wersje :p sciagnalem te patche 3-7 i 8-9 i rozpakowaly sie, ale w samym programie nic nie mieszalem, dopomoglbys linkiem?:p
 

Impulsek

Użytkownik
Użytkownik
ABGX tutorial : 360 Backups tutaj masz linka jak ustawić.
 

Kondziu1337

Świeżak
Świeżak
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. :)
 

Do góry Bottom