Headset Steelseries 5xb- Pytanie do użytkowników

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Cześć
Postanowiłem zainteresować się jakimś stosunkowo nie drogim headsetem, niedrogim ponieważ wiem że korzystać z niego będę dość okazyjnie, jak przyjdzie wolna chwila na grę, więc myślę że w takiej sytuacji nie ma sensu pchać się w koszta rzędu 500zł. Headset będzie używany do gier sportowych jak: Fifa, UFC itp.
Wziąłem pod uwagę ten: Steelseries 5xb i mam odnośnie niego pytanie ponieważ wyczytałem na forum, że wielu użytkowników skarży się na występujący szumy podczas używania tego headsetu i odnośnie tego mam pytanie do użytkowników: Czy rzeczywiście te szumy są bardzo słyszalne i mogą zakłócać rozmowę między mną a innym użytkownikiem???
Korzystając z okazji, to może moglibyście zaproponować jakiś headset nawet używany, który Waszym zdaniem jest godny zaoferowania??? fajnie by było gdyby miał taki audiomixer wpinany do pada jak wspomniane Steelseries.
Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
skoro chcesz grac sporadycznie to po co Ci headset? do sporadycznych gier spokojnie wystarczy oryginal z xboxa
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
barman_2000 na początku chciałbym Ci podziękować za odpowiedź.
Wiesz, poważnie myślałem nad tym oryginałem z Xboxa, tylko ja po prostu nic o nim nie wiem, czytałem trochę opinii aby nie wyjść na lenia i jak to z opiniami bywa są podzielone, jedni polecają do okazjonalnego użytku, drudzy odradzają pisząc że to gó... i nie warto, więc sam już się gubię.
Nie mogę wkleić linku z Allegro bo są widocznie kłopoty z wejściem na Allegro, ale chodzi mi o ten szary z dwoma słuchawkami i mikrofonem, czy miałeś możliwość korzystania z niego ??? Czy jest w nim możliwość podłączenia go wprost do pada, tak jak ten audio mixer ze Steelseries i regulacji głośności dźwięku gry i osobno czatu ???
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
stary headset to do rozmów jest ... hs od ms używa większość graczy do gadania i dostaniesz go za 15zł a jak ty chcesz tylko grać to zwykłe słuchawki pod tv starczą
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie chce kupić headset do rozmów, ale aby była również możliwość słyszenia dźwięku gry.
Chodzi mi o coś takiego:
http://http://allegro.pl/headset-xbox-360-i3406755153.html
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
wiesz że to co podałeś to guwno wysokiej jakości ;) i na 99% nie podepniesz tego pod tv, tylko jako hs
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie, tak jak wspomniałem, jeden pisze że gów.. drugi że nie ma sensu lepszego i kogo słuchać ??? Chyba że wyciągnąć średnią ;)
Może po prostu ktoś się odważy i doradzi mi coś o wspomnianych wymaganiach z pierwszego postu, bo niestety ale bez Waszej pomocy będzie ciężko mi coś wybrać, tym bardziej że Xboxa mam od kilku mięsiecy i jeszcze nie orientuję się za bardzo tym temacie, jedynie na czym bazuję to na opiniach wyczytanych w internecie i Waszej pomocy.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Imperial BoRo a czy jesteś w ich posiadaniu ??? Pytam ponieważ wyczytałem że wersji 5xb występują szumy, niestety nie wiem czy rzeczywiście ma to miejsce i jak jest to uporczywe, ale ciekawy jestem czy wersja 4xb też ma tą wadę ??? Swoją drogą to wielka szkoda że nie ma ich w czarnym kolorze, ale przeżyje.
Znalazłem dziś ofertę używanych słuchawek Tritton Detonator za 110zł. w bdb stanie wizualnym, używane przez 8mies, wymieniony został tylko mikrofon na inny, poza tym wszystko o.k. Czy waszym zdaniem jest to dobra oferta, czy lepiej brać nówki Steelseries 4xb???
Osobiście to wybrałbym te Steelseries z prostej przyczyny, mianowicie nie muszę podpinać żadnych kabli pod konsolę, tylko wystarczy pod ten audio mixer, jest to po prostu wygodniejsze, ale z decyzją wstrzymam się do Waszej pomocy.
 

seba144raz

Użytkownik
Użytkownik
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
seba144raz może i ten zestaw jest spoko, ale gdybyś przeczytał mój pierwszy post, to wiedziałbyś że nie szukam headsetu za ponad 400zł tylko za około 200zł. dla mnie to dość znacząca różnica.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
Imperial BoRo a czy jesteś w ich posiadaniu ??? Pytam ponieważ wyczytałem że wersji 5xb występują szumy, niestety nie wiem czy rzeczywiście ma to miejsce i jak jest to uporczywe, ale ciekawy jestem czy wersja 4xb też ma tą wadę ??? Swoją drogą to wielka szkoda że nie ma ich w czarnym kolorze, ale przeżyje.
Znalazłem dziś ofertę używanych słuchawek Tritton Detonator za 110zł. w bdb stanie wizualnym, używane przez 8mies, wymieniony został tylko mikrofon na inny, poza tym wszystko o.k. Czy waszym zdaniem jest to dobra oferta, czy lepiej brać nówki Steelseries 4xb???
Osobiście to wybrałbym te Steelseries z prostej przyczyny, mianowicie nie muszę podpinać żadnych kabli pod konsolę, tylko wystarczy pod ten audio mixer, jest to po prostu wygodniejsze, ale z decyzją wstrzymam się do Waszej pomocy.
chłopie.... musisz i tak podpiąć kable po pierwsze pod audiomixer podpięty pod pada, po drugie do tv, po trzecie do konsoli na usb aby bylo zasilanie.
A wszyscy z moich kumpli nie narzekali a chwalili. Sama jakość głosu posiadacza tych słuchawek znacząco się poprawiła
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
No tu właśnie wyszło moje doświadczenie, ale chyba pisałem że się nie znam ;)
Co do tego audiomixera w Steelseries to myślę że i tak będzie wygodniejsza obsługa nim od pilota na kablu, bynajmniej tak myślę.
Póki co to zdecyduję się na ten Steelseries 4xb, chyba że macie coś jeszcze do zaoferowania to dawajcie śmiało, tylko żeby cena nie zwaliła mnie z nóg.
 

Do góry Bottom