• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Heatpipe

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
#1
Planuję wysłac konsole do serwisu na "Red fixa" + flash + regulacja wiatraków + montaż heatpipe. I o to ostatnie chciałem sie spytać. Czy rzeczywiście warto na ten heatpipe na procku wydawać prawie 100zł? Czy rzeczywiście poprawia on chłodzenie w tak istotny sposób, czy tylko ma obniżyć głośność konsoli? Bardzo prosze o odpowiedzi :)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
#2
Odp: Heatpipe

po regulacji wiatraków prawdopodobnie będzie głośniejszy bo polega na ich przyspieszeniu, a ten heatpipe zmniejszy temperaturę ale jeśli nie miałeś rod lub konsola ci się nie przegrzewa to nie ma co tego zakładać no i oczywiście jeśli masz 65nm :p
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
#3
Odp: Heatpipe

No wieszs bo flashuje go przy okazji i wolałbym nie mieć przygód z piekła RODem później. Poza tym data jego produkcji to 2006 - 03 - 09 więc komponenty ma raczej średniej jakości.
 


Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
#7
Odp: Heatpipe

beavis napisał:
W konsolach 65nm heatpipe juz jest zalozony przez M$?
Moja konsola jest z 2006 - 03 - 09 i bez hdmi więc raczej nie ma. Mam nadzieje że coś to da bo właśnie wysłałem konsole 8)
 


Do góry