Heelp

tomekx11

Świeżak
Świeżak
Witam. Kupiłem sobie xboxa i dałem do przerobki. Dałem go do kolesia na dzien ale boje sie ze typ podmieni mi laser na jakis gorszy. Kupiłem tego premium czy tam platinum z tym szybszym laserkiem. Nieumiem bawic sie w rozbieranie go rzeby sprawdzić ręcznie ale chce sprawdzic czy niedał mi jakiejś podróbki czy coś. Prosze o pomoc.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Kupiłem sobie xboxa i dałem do przerobki. Dałem go do kolesia na dzien ale boje sie ze typ podmieni mi laser na jakis gorszy. Kupiłem tego premium czy tam platinum z tym szybszym laserkiem. Nieumiem bawic sie w rozbieranie go rzeby sprawdzić ręcznie ale chce sprawdzic czy niedał mi jakiejś podróbki czy coś. Prosze o pomoc.
To po co dajesz jakiemus typowi do ktorego nie masz zaufania ?
Jesli sie nie znasz na spzrecie to w zaden sposob nie poznasz czy ci podmienil cokolwiek czy nie, bo nawet sam nie umiesz open klocka, takze moze ci zrobic co bedzie chcial ;)
Zawsze sie daje do sprawdzonego zrodla lub polecanego przez kogos.
 

tomekx11

Świeżak
Świeżak
Ale ja pytałem co moge zrobic zeby sprawdzic a nie co zle zrobiłem ;P
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Jak umiesz otworzyc konsole i wiesz jaki miales wczesniej naped jak dawales do przerobki w jakim stanie byly plomby, jak czytal laser przed na oryginalach, to mozesz go sprawdzic ;)
 

tomekx11

Świeżak
Świeżak
a niema nic takiego ze jak tam gdzies w ustawienia wejde to se porobnam kody czy cos?
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Koles ci podmieni co bedzie chcial a ty i tak nic nie poznasz ;)
W ustawieniach mozesz sobie tylko popatrzec na cyferki M$ ktore sa stale.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
jedynie to sprawdzenie numeru seryjnego napedu ale to musial bys na samym poczatku konsole otworzyc i numery zpisac, bo tak to nic nie mozesz zrobic
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Koles ci podmieni co bedzie chcial a ty i tak nic nie poznasz ;)
W ustawieniach mozesz sobie tylko popatrzec na cyferki M$ ktore sa stale.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem po co go zostawiałeś ^^ Przecież zrobienie flashu trwa od 5-15min. zależy jak się kto uwinie ;)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Hehe ty to masz problemy, jak ja będę przerabiał konsole to powiem temu kolesiowi żeby robił to przymnie :) a nie gdzieś na zapleczu, bo mi coś podmieni a ja nie będę wiedział a na konsolach sie nie znam od wewnątrz
 

Do góry Bottom