HELP podzcas nagrywania blad

Dusior

Świeżak
Świeżak
chcialem nagrac sobie Ridge racer 6 na DVD9 a ty dupa zastosowalem sie do poradnika a jak juz wszystko zrobilem to wyskoczyl mi blad I/O error wie ktos dlaczego??
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: HELP podzcas nagrywania blad

Ludzie Szukać , Czytać , Pisać !!

Co nas interesuje że nie działa ci ? Nawet nie chcesz sobie pomóc !

1. Jaka nagrywarka
2. Jaka płyta
 

Dusior

Świeżak
Świeżak
Odp: HELP podzcas nagrywania blad

Mam nagrywarke Nec ND-3500AG a plytka to Benq DVD+R DL 2.4x 8,5GB wyskoczyl problem zaraz przed nagrywaniem wybralem plik .DVD w tym samym folderze byl plik Image.000 i juz podaczas ladowania wyskoczyl blad I/O error gra ktora nagrywalem to ridge racer 6 ******* z mininova
wie ktos jak cos takiego naprawic??
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: HELP podzcas nagrywania blad

Zmień płytę na verbatim. Nie jesteś pierwszy, któremu benq zawodzi.
 

Dusior

Świeżak
Świeżak
Odp: HELP podzcas nagrywania blad

thenx za info bo myslalem ze obraz jest uszkodzony lub cos z nagrywarka
 

chomik22

Świeżak
Świeżak
Odp: HELP podzcas nagrywania blad

Witam ,mam taki problem ,do tej pory nagrywałem plyty bez problemu ,nagrywam na Verbatimach ale ostatnio chcialem nagrac własne Dark Sector i wyskakuje taki błąd :Optimum power calibration failed,power calibration area is full,nagrywam imgburnem i nie wiem co zrobic pomozcie,z gory dzieki

Edit
Czy wie ktos co z tym zrobic bo dalej nie moge nagrac caly czas ten sam blad ,pomozcie,myslalem moze ze to obraz jest jakis uszkodzony ale probowalem z innym i to samo POMOCY !!!!!!!!

nie pisz postów pod sobą //spike200
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: HELP podzcas nagrywania blad

spróbuj innym programem, ew. spróbuj nagrać na innej nagrywarce.
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: HELP podzcas nagrywania blad

Trza by zaczac od tego ze to powinno byc w innym dziale coby bajzlu niebyło ,drugim waznym elementem było by jak najdokładniejsze opisanie problemu (np log z iburna)a nie helpowanie !!!!!! bo sie az tego czytac niechce (to forum a ne jakis blog z kfjatUskaMi).
A wracajac do tematu sprawdz na nosniku z innej parti ew innnej marki jak beda cuda to zobacz jeszcze czy pod clonem nie pujdzie a jak nie pomoze to palnik poprostu poszedł na emeryture.
 

chomik22

Świeżak
Świeżak
Odp: HELP podzcas nagrywania blad

dobra dzieki juz sam doszedlem co i jak .Jak kiedys komus wyskoczy taki blad to niech w programie IMGburn wejdzie w Tools/drive/check for firmware updates i wgra dla swojej nagrywarki nowe sterowniki mi pomogło .Pozdrowionka ;D
 

Do góry Bottom