Het Set i Guitar Hero/Rock Band

pawel1503

Banned
Czy można jakoś zastąpić mikrofon het setem??
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Tak!


btw. Head set ;).
 

pawel1503

Banned
Tak!


btw. Head set ;).
dzieki za sprostowanie ;] A mógłbyś mi powiedzieć jak? W zestawie miałem jakieś przejściówki podpinałem wszystko do pada, ale zawsze pisało coś, że muszę podłączyć mikrofon ;|
 

SFU666

Banned
Użytkownik
het seta podłącz pod pada i sruu:)
 

pawel1503

Banned
het seta podłącz pod pada i sruu:)
tylko, że ja podłączałem do pada, ale jakoś nie chciało wykryć head seta ;|
 

pawel1503

Banned
No nie mogę. Podłączałem do perkusji, do pada i nic, za każdym razem każe podłączyć mikrofon, ale on już jest podłączony. Mógłby mi ktoś kor po kroku wyjaśnić??
 

pawel1503

Banned
Nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale gram na perkusji Rock Band i w grę Green Day: Rock Band
 

gruchalbn

Użytkownik
Użytkownik
a masz dwóch graczy zalogowanych do gry? dwa urządzenia aktywne, że jednym i drugim wybierasz na czym grasz itp.
Jeżeli tak, to wszystko powinno być ok. Bo u mnie wszystko działa jak należy (tylko u mnie połączenie gitara i pad+headset)
 

pawel1503

Banned
a masz dwóch graczy zalogowanych do gry? dwa urządzenia aktywne, że jednym i drugim wybierasz na czym grasz itp.
Jeżeli tak, to wszystko powinno być ok. Bo u mnie wszystko działa jak należy (tylko u mnie połączenie gitara i pad+headset)
Tak są zalogowane dwa profile, tylko nie wiem do czego trzeba podpiąć head seta do pada czy perkusji ;/
 

gruchalbn

Użytkownik
Użytkownik
do pada, i wtedy powinno Ci wykryć że jest to urządzenie używane jako mikrofon.
 

kamilol12

Użytkownik
Użytkownik
oczywiście
 

Do góry Bottom