Hitachi LT 2.0E Ktory posiadam problem .

Kuba Parzelski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich mam pytanie.
Ostatnio przez 1 dzien mialem x'a z napedem chyba samsunga przerobionego pod lt 2.0 i dzialaly idealnie wszystkie gry z xgd3 instalowaly sie w 100 % i wszystko bylo ladnie ale musialem go oddac bo go pozyczylem na czas jak oddalem do przerobienia mojego z napedem hitachi ... O dziwo został przerobiony na lt 2.0E (o dziwo bo czytalem duzo i wynikalo z tego ze sie nie da hitachi pod lt 2.0 ) I gosc mi powiedzial ze musze miec do tego lt 2.0E juz nagrywarke liteon bo normalna nie nagram ... Wiec zdziwiony dlaczego tak musialem to sprawdzic i te gry ktore mialem nagrane zwykla nagrywarka ( NFS the run , forza 4 , gears of war 3 ) mi juz nie ida co lepsze dzieje sie cos bardzo dziwnego gdy wkladam plyte z ta gra po oko 10 sekundach robi sie czarny ekran i na konsoli zapala sie jedna czerwona dioda + to ze nie da sie go wtedy wylaczyc przyciskiem niczym tylko odłaczenie zasilania . Wystraszylem sie pierwszy raz ze to ten ROD czy RED cos takiego ale nei bo po odlaczeniu zasilania i wlaczeniu x'a z przycisku otwierania napedu wyjecia plyty wszystko dziala gram w inne starsze gry bez tego zapezpieczenia i wgle ... Opisuje to bo moze ktos sie spotkal z podobnym przypadkiem i jest jakis inny sposob niz kupywaniem tego liteona ihas *** B .

Prosil bym bardzo o jakąś dobra odpowiedz ktora jest w stanie mi pomoc . W ostatecznosci najwyzej kupie ten Naped ale moze ktos cos wie pisac .
 

pepe8.8

Użytkownik
Użytkownik
zgadza się na LT+ v2.0b ( nie ma LT 2.0E ) gry nagrywane metodą truncate nie będą działać, musisz mieć nagrywarkę iHAS-B.
Hitachi v2.0+ does not support truncated XGD3 nor Xbox 1 backups (Xbox 1 originals are fine).
 

icek77

Świeżak
Świeżak
to co mam zrobic zeby nagrac gre na LT+ v2.0 do napędu Hitachi 78 nagrywarke specjalnie kupowac :>????? czy da sie cos zrobic
 

Kuba Parzelski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aha dobra dzieki wielkie ; D
 

Do góry Bottom