Hitachi spoof benq

kunon

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Mam pytanie czy opłaca się robić spoof z hitachi GDR-3120L 47 na Benq VAD6038?

Na Benq można wgrac LT 3.0, ale wtedy potrzebna jest nagrywarka ihas?
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Po każdym spoofie będziesz musiał nagrywać gry xgd3 ihasem
 

Asuna

Dziewczyna
Dziewczyna
XBOX MANIAK
Użytkownik
Potrzebny ihas ;]
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie, nie możesz zrobić takiego spoofa. Dlaczego chcesz wymienić napęd? Na twoim hitachi z LT 2.0 działa wszystko.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

kunon

Użytkownik
Użytkownik
Myślę nad wymiana, bo obecny hitachi nie czyta płyt "PLAY DVD", a posiadam napęd Liteona.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jeśli masz napewno poprawny klucz a hitachi był fabrycznie w tej konsoli to wymien tylko laser.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Remix27

Banned
Bez fabrycznego napedu zapomnij o grach xgd3 . I jak hitachi fabryczny wgraj lt 2.0 b i xgd 3 musisz nagrac ihasem z lt max lub ihas z pay tools
 

kunon

Użytkownik
Użytkownik
Czyli mówicie by nie kombinować, wymienić po prostu laser i wgrać LT2.0

Napęd chyba oryginalny, bo konsole dal mi znajomy, który kiedyś sobie ja kupił na alledrogo.
 

spirite

Użytkownik
Użytkownik
Podaj datę produkcji konsolki. (Nalepka z tyłu konsoli MFR Date)
 

Remix27

Banned
Dokladnie nic tam innym napedem nie zdzialasz i pogorszysz.
 

kunon

Użytkownik
Użytkownik
Data 11.10.2006 ale ta obudowa chyba nie jest oryginalna, bo numer seryjny nie zgadza się z naklejka w środku.

Płyta główna Xenon, na napędzie jest napisane październik 2005.
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Te płyty główne są bardzo wadliwe, napęd będzie kosztował od 100 do 150 zł ja bym w koszta nie szedł przy xenonie . Wymień tylko laser to koszt 50 zł jak Ci konsola padnie to nie będzie tak boleć
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Za napęd zapłacisz drugie tyle ile jest warta cała konsola - nie opłaca się.
 

kunon

Użytkownik
Użytkownik
Tez tam myślę,allegro gość chce sprzedać taki sam napęd za 20zl lub kupie sam laser ile pochodzi to się pogra, a potem pomyślę o slimce i zrobię rgh.
 

TigraTeam

Banned
Tez tam myślę,allegro gość chce sprzedać taki sam napęd za 20zl lub kupie sam laser ile pochodzi to się pogra, a potem pomyślę o slimce i zrobię rgh.
sam laser lepej,ten napęd też może być walnięty
 

sergio19-90

Użytkownik
Użytkownik
odświeże temat ,mam taka sama sytuacje mam xenona narazie dobry ,ale ostatnio padł mi falcon i mam napęd benq ,w xenonie jest hitachi 3120L ,czyli nie uda mi się podnienić napędy? , wyciągne klucz i hitachi ,wrzuce do benq który ma juz lt3.0 i co konsola (xenon) nie będzie czytać gier xgd3 z napędem benq?
 

sergio19-90

Użytkownik
Użytkownik
ew , mam jeszcze samsunga ms28 i z tego co czytam to na niego jest lt2.01,co mam zrobic ?
 

Do góry Bottom