Xbox One Hitman Spuścizna EGR / Game Pass? Problem

Valba76

Świeżak
Świeżak
Witajcie,

otóż mam dość ciekawą zagwozdkę. Chciałem sobie cyknąć sobie jakąś misję w Hitmanie. Tutaj dodam że gram w Hitmana 2 Starter Pack z jakiś już czas temu wycebuloną za free spuścizną EGR Zestaw. ( posiadam Season 1) Wszystko hulało jak trzeba do własnie jakiegoś dnia sierpnia. Po wejściu do gry wszystkie misje Sezonu 1 są niedostępne. Próbowałem wielu rzeczy, reinstalację EGR, ponowną instalację - reinstalację całego hitmana 2 i EGR i ponowną instalację, przenoszenie między dyskami zewnętrznym i wewnętrznym i nic to nie dało, misje dalej nie są dostępne. Tak jakby po wejściu do gry - gra nie widziała zainstalowanych dodatków EGR chociaż przy zarządzaniu grami i dodatkami są one widoczne. Dodam że EGR instalowałem z poziomu przeglądarki bo z konsoli widnieje jako niedostępne. Powiązałem trochę fakty i stwierdziłem że zaczęło się to dziać kiedy własnie z Game Passa usunęli Hitmana 1 Seasson.(31 lipca) Nadmienię ze nie instalowałem Hitmana 1 z Game passa ale miałem go skompletowanego osobno.
Spróbuję jeszcze odinstalować Hitmana 1 , Hitmana 2 i EGR i zainstalować wszystko od początku.

Czy usunięcie gry z Game Passa mogło wpłynąć na grę cyfrową którą zainstalowałem przed Game passem a co za tym idzie po blokowaniem EGR w Hitmanie 2?
Czy jest możliwość jakoś "odświeżyć" serwer/klienta by uwierzytelnił posiadanie dodatków?
Czy może ktoś z Was zna problem, bądź może mi pomóc jak z tym się uporać.

Do góry Bottom