Horda 2.0 na nowym zwiastunie Gears of War 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Jak przystało na zwieńczenie legendarnej już trylogii, w Gears of War 3 znajdzie się miejsce dla bardziej rozbudowanego i dopieszczonego trybu Hordy. Zobaczcie go na nowym zwiastunie, w którym w tle przygrywają ciężkie riffy kapeli Body Count.

Podczas konferencji Microsoftu raper Ice T obiecał, że jego zespół Body Count zostanie reaktywowany na potrzeby stworzenia muzyki do trybu hordy w Gears of War 3. Słowa dotrzymał, bo znajomo brzmice riffy i dźwięki można usłyszeć w najnowszym zwiastunie trzeciej części serii Epic Games.


Bardzo ciekawie zapowiada się też sam tryb Hordy, tym razem dumnie obdarzony numerkiem 2.0. W jego skład wejdzie teraz przemyślany tryb ekonomiczny, w którym gracze za zdobyte pieniądze będą mogli ustawiać fortyfikacje i kupować rozmaite ulepszenia.

No i do tego wszystkiego dojdzie oczywiście jak zwykle świetny multiplayer. Nie wiem jak Wy, ale ja na trzecie Gearsy czekam jak na zbawienie. Wrześniowa premiera już coraz bliżej, a ja specjalnie na tę okazję odkurzyłem swojego Xboksa i zaopatrzyłem się w zdrapkę stanowiącą przepustkę do świata wirtualnych zmagań.

Źródło: •• Horda 2.0 na nowym zwiastunie Gears of War 3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

T0Mmy

Banned
GOW < GOW 2 < GOW 3 gierka będzie świetna , mam nadzieje że dadzą długą kampanie z masą siekania
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Wygląda naprawdę super, nie mogę się doczekać jak odpalę GOW3. Najbardziej spodobał mi się potwór z 1:14, przypomina bardzo pewne muskularne stworzenie z GOW1. Chciałbym też, aby co dziesięć fal mielibyśmy przyjemność zawalczenia z jakimś wielkim bosem, jak na przykład (nie grałeś w GOW2 nie wchodź)
wielka ryba, czy też Brumak albo Skorge
W hordzie najbardziej bolała mnie walka z małymi wypierdkami, na początku oko cieszyły Boomery, ale potem się one zwyczajnie znudziły.
Nie mnie jednak - we wrześniu szykuję się kawał hardkorowego grania.
 

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
berserker powrócił i to w hordzie ^^ ... strasznie nie mogę się tej gry doczekać
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
No zapowiada się super hicior ;) Nie mogę się doczekać co-op'a we 4 ;]
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Horde w GoW2 przeszedłem około 10 razy, zawsze jest z tym świetna zabawa :D mam nadzieję, że na te wielkie potwory będą jakieś wielkie pukawki..., bo nawalac z Lancera czy innego tam karabinku to trochę lipa
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
grałem w GoW2 i nie wciągneła mnie ta gra i raczej GoW 3 nie kupię. Ale gra wygląda na prawdę świetnie
 

rubensk

Banned
no ja jako fan tej seri nie umiem sie doczekac 3 czesci kupie napewno oryginal chociaz mam juz okazje dzisiaj zagraz na j-tagu w bete ale co to za przyjemnosc! elo
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Wielka gra i obowiązkowy tytuł dla posiadacza Xboxa. Liczę na jeszcze bardziej dynamiczną , dramatyczną i epicką przygodę. Będzie super!
 

RaF20B

Użytkownik
Użytkownik
@razor7
Dzięki bardzo za to że dodałeś tego posta.
A co do Gears of War 3 zapowiada się fenomenalnie,ciesze się że twórcy przyłożyli się bardziej do trybu multi,mam również nadzieje że w końcu skończy się te długie czekanie na wyszukanie meczu.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
GoW grałem tylko na PC, nie przeszedlem całej bo sprzęt nie pozwolił.
GoW 2 przeszedłem, grałem trochę na multi i hordę, ale jakoś do tej gry nie przywiązywałem dużej uwagi, jednak na GoW 3 tak się napaliłem, że odrzucam wszelkie CODy, BFy i będę ciupał tylko w to. Kandydat do gry roku, z epicką kampanią, świetną oprawą audiowizualną + genialne tryby multiplayer. Totalna jazda bez kompromisów ;]

P.S: Jak przez tą grę nie przygotuję się do matury, tak jak bym tego sobie życzył, to Cliff ma przeje.... :D :D
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Już widzę te zarwane nocki ^^
Jak na razie mam odpoczynek od seri Gears of war bo ostatnio ostro przeginałem ^^
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom