• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Horizon nie widzi pendrive'a

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
W czym jest problem? Sformatowałem go na xboksie. Horizona włączam jako administrator. Z innym pendrivem jest to samo.
Może po najnowszej aktualizacji tak się dzieje? Nie jestem na bieżąco.

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W czym jest problem? Sformatowałem go na xboksie. Horizona włączam jako administrator. Z innym pendrivem jest to samo.
Może po najnowszej aktualizacji tak się dzieje? Nie jestem na bieżąco.
Z tego co mi wiadomo, to od pewnego czasu Mircosoft zrezygnował z formatu FATX na urządzeniach przenośnych pod USB. Aktualnie na USB microsoft zapisuje dane w postaci niemal że jawnej. Może dlatego Horizon nie działa? Spodziewa się kontenera FATX, a takiego nie znajduje?

EDIT : Tutaj jest thread :

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Nie wiem, czy wyszła jakaś aktualizacja ichniego oprogramowania. Jeżeli masz jakaś starą wersję, to spróbuj pobrać najnowszą.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz coś na tym pendrive ? Pustego Horizon nie zobaczy. Wrzuć na niego pod Xbox jakiś plik save/profil.

Ja mam jakąś starą wersję Horizon i z ciekawości sprawdziłem i odczytuje mi pendrive z jednym i drugim typem zapisu.

Ewentualnie jeszcze spróbuj sformatować pendrive w sdformatter z zaznaczoną opcją resize, ponownie format pod xbox + jakiś plik.

Do góry