Horizon ostatnia darmowa wersja ?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hej, może się ktoś orientuje która wersja Horizon jako ostatnia była darmowa ? Autor niestety zamienił się w cebulkę i nie było by w tym nic złego lecz 45$ za rok ? Upadł na głowę.

Chyba że ktoś poratuje jakimś zamiennikiem który odblokuje mi ubranka dla awatara, niby nic a cieszy oko.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Xm360
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I to ma taka możliwość ? Ja to z grubsza testowałem to wydawało mi się że to tylko jest do DLC
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
360 Content Manager 3.0, tym odblokujesz dlc, avatarki, a nawet sejwom profile przepiszesz. świetny programik.
chyba że mówimy o "avatar friday patcher", którym spaczujesz ubranka.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Program wydaje się być ok lecz ma jedna wadę albo ja jestem ślepy mianowicie nie widzi mojego dysku podpiętego przez USB.
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Wypróbuj Velocity albo Avatar Unlocker
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Program wydaje się być ok lecz ma jedna wadę albo ja jestem ślepy mianowicie nie widzi mojego dysku podpiętego przez USB.
tu ci nic nie pomogę, bo przecież nie siedzę przy twoim kompie. ale z 360 Content Manager możesz bezpośrednio na dysku w xboxie pracować, pokop w opcjach. ;)
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co pamiętam to 360 Content Manager nie pracuje na dyskach formatowanych pod Xboksem tylko na normalnych fat32 czy ntfs, więc nie ma co w opcjach szukać.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ale ja mówię o rgh, u mnie to działa- o ile ja pamiętam. nie wiem, jaki on ma dysk. w każdym bądź razie, ten progs robi to, co w temacie. ;)
edit: potwierdzone- działa u mnie bezpośrednio na dysku w konsoli. :)
 

Do góry Bottom