I need RoD>!! :)

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Yo guys!
Nie owijając w bawełnę...Pytam sie co zrobić, aby zarobic Rodda :)
Konsolce zostało ostatnie 6 miesięcy gwarancji, jako że jest to stary model (czyt. NIE FALCON) chce wymienić staruszkę... Dodam, że ostatnio miałem małe spięcie z konsolką oglądając film Klocuch wyłączył sie i zajarał 3 diodki...
Kolega ostatnio załapał rod'a na swojej a jako że kupiliśmy X'y w tym samym czasie również miał stary modelik po powrocie z gwarancji cieszył się świeżutkim FALCONEM...Pomyślałem warto spróbować :)
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: I need RoD>!! :)

jeśli nie boisz sie o nowy napęd Lite-on (bez moddingu, czyt. bez mozliwosci FLASHowania) to włącz konsole jakaś gierkę zamknij ja w jakiejs szafce bądź nakryj konsole miska tak zęby nie miała dopływu powietrza ale wiesz z umiarem nie chce abyś dom spalił
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: I need RoD>!! :)

Owiń x'a w koc ew trzy albo i cztery (im cieplej tym lepiej :p) i zapuść jakiś film. Po godzinie - dwóch jeśli konsola sama się nie wyłączy to zrób to sam i po włączeniu będzie piękny rod. A jeśli nie będzie to znaczy że musisz zostawić konsolę na godzinkę dłużej niż przedtem i tak w kółko.

i teraz minusy takiej czynności:

1.Płyta to nie falcon i jest regenerowana więc nie jest to świeża płyta tylko stara - naprawiona.
2.Mogą ci wsadzić nieprzerabialny napęd (lite-on) jeśli bawisz się w przeróbkę to będzie oznaczać koniec z kopiami zapasowymi.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: I need RoD>!! :)

Wydaje mi się że jak powiesz że konsola się zacina i wywala ROD to Ci naprawią...

No i jak stara konsola to Lite-on jak w banku :)
 

maciokoki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: I need RoD>!! :)

dokladnie teraz microsoft wymienia praktycznie wszystkie na lite-on a na obecna chwile nie ma mozliwosci przerobienia lite on i nie myslcie sobie ze uda im sie zlamac pewnie szybko bo tym razem to jest nie lada wyzwanie...
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: I need RoD>!! :)

O napęd sie nie martwie bo lece na oryginałach...
Zarza przeprowadze operacje zobaczymy...
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: I need RoD>!! :)

No to daj znac "jaka technika" i po jakim czasie usmierciles x'a. ;D
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: I need RoD>!! :)

@cux
Na pewno za szybko tego nie zrobi :) Jak się nie chce zeby coś się nie ******* to po pewnym czasie albo szybciej sie ****** a jak chcemy żeby się zjebało to ni ch*** :D Podobnie miałem kiedyś z DVD bo może by mi wymienili na nowe na gwarancji :) Grzanie, studzenie... I nic. Wkońcu po kilku dniach gdy poszła na gware i mi wymienili na nowe to to nowe przestało działać za miesiąc :) A już gwarancji nie było . :D
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: I need RoD>!! :)

Nie owijaj kocem, ani nic. Tylko zadzwoń i powiedz, że łapie RODa od czasu do czasu i masz artefakty w grach i że w ogóle Ci świruje.
 

Do góry Bottom