iHas 124B a flash pod płyty esperanza...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

MartinVip

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam iHAS'a 124 B sfleszowanego na iHAS'a 524 B. Plytki Verbatim wypala wspaniale, ale moje pytanie jest poprostu z ciekawosci i nic nie chcem kombinowac jezeli nie musze heh :) Mam kilka plytek esperanza i nie chcem zeby sie zmarnowaly i chcialbym wypalic na nie kilka gierek... Moje pytanie jest takie, jaki musialbym wgrac flash pod te plyty esperanza? I gdybym nawet wgral flash pod te plytki to czy pozniej normalnie mogbym wypalac na nim Verbatimki czy zas musialbym felszowac? Zeby wypalac dobrze verbatimy?
Pozdrawiam.
 

KviaT

Użytkownik
Użytkownik
Jeden z pomocników tutaj będzie Ci kazał dysk sformatować bo to na pewno pomoże.
 

MartinVip

Świeżak
Świeżak
Tzn.? Bo za bardzo nie rozumiem...;/
 

Sobek000

Użytkownik
Użytkownik
I jeszcze poradzą aby usunąć "kasze" :wink-new:
Naprawdę jest taka różnica że z flashem pod verbatimy nie da się poprawnie nagrać esperanzy albo jakiejś innej płytki?
 

MARGRA26

Użytkownik
Użytkownik
Jeden z pomocników tutaj będzie Ci kazał dysk sformatować bo to na pewno pomoże.
hahah dobre ., MartinVip wiesz co nie jestem pewny na 100% ale chyba tak bedziesz musial zrobic tzn po wgraniu fw do esper... pozniej bedziesz musial wgrac pod plyty verb...

Ps: Panowie fachowcy poprawcie mnie jesli sie myle ups.
 

MartinVip

Świeżak
Świeżak
Aha, dzieki za info. To nie bede sie bawil w takie rzeczy:) Pytalem poprostu z czystej ciekawosci co do plyt esperanzy.
 

miczu71

Użytkownik
Użytkownik
esperanzy użyj do gier xgd2, proste

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk
 

MARGRA26

Użytkownik
Użytkownik
esperanzy użyj do gier xgd2, proste

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk
Dokładnie , Pzdr
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
To zależy, ja np miałem użytkownika któremu esperanzy się wypalały na verbatimowym firmwarze, tylko nie wiem jakie ID płyt posiadał ten człowiek :) W każdym razie z ustawieniami eeprom: SMARTBURN ON, FORCE HT ON, OVERSPEED OFF, ONLINE HT ON możesz spróbować jedną wysmażyć... OPC ON prędkość 4.0x.

PS. na marginesie dodam że znam też jednego użytkownika co wypala gry bezbłędnie na płytach tesco, z tym że wgrałem mu do nagrywarki firmware ricoha :p
 

CzarnaOwca

Świeżak
Świeżak
dodam tutaj od siebie że ja nie mam kompletnie żadnego flasha tak jak kupiłem ihasa ( za 59zł ) tak podłączyłem i nagrywa na tanich maxell za 2zł ^^ i tylko mam z fifą13 problem jak chcę grać karierę to błąd wyskakuje standardowy każą płytę przeczyścić ale to tak za każdym razme i chyba tylko z powodu zej jakości płyt czy to flash mi jakiś potrzebny ? i jakiegoś tutka może ktoś ma jak flashować i po co ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Flas***e się napęd aby nagrywał płyty w całości. Brak błędów, możliwość instalacji gier na dysk.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom